навсякъде
новини
форуми
общи

законодателство съд
международни прокуруратура
институции следствие
криминални избори
регионални

съд международни
прокуратура институции
криминални  
 
справочник
блогове
нормативни актове
закони кодекси правилници
конституция наредби ДВ
 
организации и лица
 
институции
 
образци и бланки
образци бланки
услуги
страници
семинари обучения гфо
работа
хумор
търси предлага
 

Справочник / Нормативни актове


Конституция Правилници
Кодекси Правилници по прилагане
Наредби Последен брой на ДВ
Закони

РЕШЕНИЕ № 999 ОТ 18 НОЕМВРИ 2016 Г. ЗА ПРИЕМАНЕ НА СПИСЪК СЪС ЗАЩИТЕНИТЕ УЧИЛИЩА В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Обн. ДВ. бр.94 от 25 Ноември 2016г.

In order to view this page you need Adobe Flash Player 9 (or higher) equivalent support!

Get Adobe Flash player


На основание чл. 54, ал. 4 и § 30 от преходните и заключителните разпоредби на Закона за предучилищното и училищното образование във връзка с Постановление № 212 на Министерския съвет от 2008 г. за приемане на критерии за определяне на защитените училища в Република България и на условия и ред за тяхното допълнително финансиране

МИНИСТЕРСКИЯТ СЪВЕТ
РЕШИ:

Приема Списък със защитените училища в Република България за учебната 2016/2017 г. съгласно приложението.

Приложение

СПИСЪК

със защитените училища в Република България за учебната 2016/2017 г.

№ по ред

Област

Община

Населено място

Име на защитеното училище

1.

Благоевград

Банско

Места

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

2.

Благоевград

Белица

Бабяк

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

3.

Благоевград

Гоце Делчев

Буково

ОУ "Иван Вазов"

4.

Благоевград

Разлог

Елешница

ОУ "Братя Миладинови"

5.

Благоевград

Сандански

Катунци

ОУ "Христо Ботев"

6.

Благоевград

Сатовча

Долен

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

7.

Благоевград

Симитли

Долно Осеново

ОУ "Св. Паисий Хилендарски"

8.

Благоевград

Хаджидимово

Беслен

ОУ "Гоце Делчев"

9.

Бургас

Малко Търново

Малко Търново

СУ "Васил Левски"

10.

Бургас

Средец

Факия

ОУ "Никола Й. Вапцаров"

11.

Бургас

Сунгурларе

Манолич

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

12.

Варна

Долни чифлик

Голица

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

13.

Велико Търново

Велико Търново

Церова кория

ОУ "П. Р. Славейков"

14.

Велико Търново

Елена

Беброво

ОУ "Христо Ботев"

15.

Велико Търново

Златарица

Средно село

ОУ "Васил Левски"

16.

Видин

Бойница

Раброво

ОУ "Христо Ботев"

17.

Видин

Грамада

Грамада

СУ "Христо Ботев"

18.

Видин

Димово

Арчар

СУ "Христо Ботев"

19.

Видин

Макреш

Раковица

ОУ "Христо Ботев"

20.

Видин

Чупрене

Горни Лом

ОУ "Христо Ботев"

21.

Видин

Чупрене

Чупрене

ОУ "Акад. М. Димитров"

22.

Враца

Враца

Тишевица

ОУ "Св. Климент Охридски"

23.

Враца

Оряхово

Остров

ОУ "Христо Ботев"

24.

Враца

Роман

Камено поле

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

25.

Габрово

Севлиево

Добромирка

ОУ "Христо Ботев"

26.

Габрово

Севлиево

Крамолин

ОУ "Св. Солунски братя"

27.

Габрово

Севлиево

Шумата

ОУ "Васил Левски"

28.

Добрич

Генерал Тошево

Красен

ОУ "Йордан Йовков"

29.

Добрич

Генерал Тошево

Спасово

ОУ "Йордан Йовков"

30.

Добрич

Каварна

Белгун

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

31.

Добрич

Крушари

Коритен

ОУ "Васил Левски"

32.

Добрич

Шабла

Дуранкулак

ОУ "Св. Климент Охридски"

33.

Кърджали

Ардино

Боровица

ОУ "А. С. Макаренко"

34.

Кърджали

Ардино

Горно Прахово

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

35.

Кърджали

Кирково

Дрангово

ОУ "Васил Левски"

36.

Кърджали

Кирково

Старово

ОУ "Устрем"

37.

Кърджали

Крумовград

Аврен

ОУ "Михаил Христов"

38.

Кърджали

Крумовград

Егрек

ОУ "Васил Левски"

39.

Кърджали

Крумовград

Поточница

ОУ "Иван Вазов"

40.

Кърджали

Кърджали

Бойно

ОУ "Христо Ботев"

41.

Кърджали

Кърджали

Костино

ОУ "Иван Вазов"

42.

Кърджали

Кърджали

Ненково

ОУ "Иван Вазов"

43.

Кърджали

Момчилград

Звездел

ОУ "Никола Й. Вапцаров"

44.

Кърджали

Момчилград

Нановица

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

45.

Кърджали

Черноочене

Габрово

ОУ "Христо Ботев"

46.

Кърджали

Черноочене

Паничково

ОУ "Никола Й. Вапцаров"

47.

Кюстендил

Бобошево

Бобошево

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

48.

Кюстендил

Невестино

Невестино

ОУ "Христо Ботев"

49.

Кюстендил

Рила

Рила

ОУ "Аверкий Попстоянов"

50.

Кюстендил

Трекляно

Трекляно

ОУ "Св. Климент Охридски"

51.

Ловеч

Априлци

Априлци

ОУ "Васил Левски"

52.

Ловеч

Ловеч

Малиново

ОУ "Васил Левски"

53.

Ловеч

Тетевен

Бабинци

НУ "Любен Каравелов"

54.

Ловеч

Тетевен

Рибарица

ОУ "Георги Бенковски"

55.

Ловеч

Тетевен

Черни Вит

ОУ "Георги Бенковски"

56.

Ловеч

Троян

Борима

ОУ "Васил Левски"

57.

Монтана

Берковица

Замфирово

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

58.

Монтана

Георги Дамяново

Георги Дамяново

ОУ "Отец Паисий"

59.

Монтана

Лом

Ковачица

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

60.

Монтана

Монтана

Смоляновци

ОУ "Васил Левски"

61.

Монтана

Чипровци

Чипровци

ОУ "Петър Парчевич"

62.

Пазарджик

Батак

Фотиново

ОУ "Климент Охридски"

63.

Пазарджик

Велинград

Абланица

ОУ "Христо Ботев"

64.

Пазарджик

Велинград

Биркова

ОУ "Д-р Петър Берон"

65.

Пазарджик

Велинград

Грашево

ОУ "Васил Левски"

66.

Пазарджик

Велинград

Кръстава

ОУ "Васил Левски"

67.

Пазарджик

Велинград

Пашови

ОУ "Иван Вазов"

68.

Пазарджик

Сърница

Медени поляни

ОУ "Г. С. Раковски"

69.

Пазарджик

Сърница

Побит камък

ОУ "Никола Вапцаров"

70.

Пазарджик

Сърница

Сърница

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

71.

Перник

Брезник

Ноевци

ОУ "Христо Смирненски"

72.

Перник

Земен

Земен

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

73.

Перник

Ковачевци

Калище

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

74.

Перник

Радомир

Дрен

ОУ "Христо Ботев"

75.

Перник

Радомир

Извор

ОУ "Иван Вазов"

76.

Перник

Трън

Трън

СУ "Гео Милев"

77.

Плевен

Никопол

Никопол

СУ "Христо Ботев"

78.

Пловдив

Карлово

Клисура

ОУ "Христо Г. Данов"

79.

Пловдив

Лъки

Лъки

СУ "Христо Ботев"

80.

Пловдив

Първомай

Буково

ОУ "Д-р Петър Берон"

81.

Пловдив

Първомай

Искра

ОУ "Отец Паисий"

82.

Пловдив

Хисаря

Красново

ОУ "Христо Ботев"

83.

Силистра

Алфатар

Алеково

НУ "Отец Паисий"

84.

Силистра

Ситово

Ситово

ОУ "Георги С. Раковски"

85.

Сливен

Сливен

Бяла

ОУ "Хаджи Димитър"

86.

Сливен

Сливен

Стара река

ОУ "Васил Левски"

87.

Сливен

Твърдица

Бяла паланка

ОУ "Никола Й. Вапцаров"

88.

Смолян

Баните

Баните

СУ "Христо Ботев"

89.

Смолян

Баните

Давидково

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

90.

Смолян

Борино

Ягодина

ОУ "Отец Паисий"

91.

Смолян

Девин

Лясково

ОУ "Христо Ботев"

92.

Смолян

Девин

Осиково

ОУ "Димитър Благоев"

93.

Смолян

Девин

Селча

ОУ "Отец Паисий"

94.

Смолян

Девин

Триград

ОУ "Иван Вазов"

95.

Смолян

Доспат

Бръщен

ОУ "Яне Сандански"

96.

Смолян

Доспат

Любча

ОУ "Христо Ботев"

97.

Смолян

Доспат

Црънча

ОУ "Никола Й. Вапцаров"

98.

Смолян

Доспат

Чавдар

ОУ "Васил Левски"

99.

Смолян

Златоград

Долен

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

100.

Смолян

Златоград

Ерма река

ОУ "Васил Левски"

101.

Смолян

Мадан

Боровина

ОУ "Васил Левски"

102.

Смолян

Мадан

Букова поляна

ОУ "Христо Ботев"

103.

Смолян

Мадан

Върбина

СУ "Св. св. Кирил и Методий"

104.

Смолян

Неделино

Средец

ОУ "Васил Левски"

105.

Смолян

Рудозем

Елховец

ОУ "Христо Ботев"

106.

Смолян

Смолян

Арда

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

107.

Смолян

Смолян

Момчиловци

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

108.

Смолян

Смолян

Смилян

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

109.

Смолян

Смолян

Търън

ОУ "Стою Шишков"

110.

Смолян

Смолян

Широка лъка

ОУ "Никола Й. Вапцаров"

111.

Смолян

Чепеларе

Забърдо

ОУ "Бачо Киро"

112.

Смолян

Чепеларе

Павелско

ОУ "Цар Симеон I"

113.

Смолян

Чепеларе

Чепеларе

СУ "Васил Дечев"

114.

Софийска област

Антон

Антон

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

115.

Софийска област

Горна Малина

Долно Камарци

ОУ "Отец Паисий"

116.

Софийска област

Драгоман

Драгоман

СУ "Христо Ботев"

117.

Софийска област

Елин Пелин

Габра

ОУ "Отец Паисий"

118.

Софийска област

Копривщица

Копривщица

СУ "Любен Каравелов"

119.

Софийска област

Мирково

Мирково

ОУ "Г. Бенковски"

120.

Софийска област

Правец

Видраре

ОУ "Васил Левски"

121.

Софийска област

Самоков

Ярлово

ОУ "Васил Левски"

122.

Софийска област

Своге

Лъкатник

ОУ "Христо Ботев"

123.

Софийска област

Чавдар

Чавдар

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

124.

София-град

Столична община

Долни Пасарел

202 ОУ "Христо Ботев"

125.

Стара Загора

Опан

Опан

ОУ "Христо Ботев"

126.

Търговище

Антоново

Стеврек

ОУ "Никола Й. Вапцаров"

127.

Търговище

Антоново

Трескавец

ОУ "Никола Й. Вапцаров"

128.

Търговище

Попово

Водица

ОУ "Отец Паисий"

129.

Търговище

Попово

Садина

ОУ "Христо Ботев"

130.

Търговище

Попово

Славяново

ОУ "Васил Левски"

131.

Хасково

Ивайловград

Белополци

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

132.

Хасково

Ивайловград

Железино

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

133.

Хасково

Ивайловград

Свирачи

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

134.

Хасково

Любимец

Малко Градище

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

135.

Хасково

Маджарово

Маджарово

СУ "Димитър Маджаров"

136.

Хасково

Свиленград

Левка

ОУ "Христо Ботев"

137.

Шумен

Смядово

Риш

ОУ "Васил Априлов"

138.

Ямбол

Болярово

Болярово

СУ "Д-р Петър Берон"

139.

Ямбол

Елхово

Бояново

ОУ "Св. Паисий Хилендарски"

140.

Ямбол

Елхово

Гранитово

ОУ "Хаджи Димитър"

141.

Ямбол

Стралджа

Войника

ОУ "Христо Ботев"

142.

Ямбол

"Тунджа"

Скалица

СУ "Св. Паисий Хилендарски"



Новини


 
 
 
rss
Посети форума