начало

Съдът отказа да регистрира партията „Няма такава държава“ Съдът отказа да регистрира партията „Няма такава държава“

Допълнителни документи съгласно чл. 54, ал.9 от ППЗОП

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Допълнителни документи съгласно чл. 54, ал.9 от ППЗОП

Мнениеот maria715 » 19 Ное 2019, 12:40

Здравейте,
Имам следното питане във връзка с възможността за предоставяне на допълнителни документи при участие в процедура, съгласно чл. 54, ал.9 от ППЗОП. Когато възложителят е дал 5 - дневен срок за предоставяне от страна на участника на променена или допълнена информация, от кога започва да тече този срок? От деня следващ фактическото получаване на протокола (по електронна поща или в оригинал, на адреса на участника), или от публикуването му в профила на купувача.
Благодаря предварително за съдействието! :)
maria715
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Ное 2019, 12:21

Re: Допълнителни документи съгласно чл. 54, ал.9 от ППЗОП

Мнениеот vili_spasova » 19 Ное 2019, 14:32

maria715 написа:Здравейте,
Имам следното питане във връзка с възможността за предоставяне на допълнителни документи при участие в процедура, съгласно чл. 54, ал.9 от ППЗОП. Когато възложителят е дал 5 - дневен срок за предоставяне от страна на участника на променена или допълнена информация, от кога започва да тече този срок? От деня следващ фактическото получаване на протокола (по електронна поща или в оригинал, на адреса на участника), или от публикуването му в профила на купувача.
Благодаря предварително за съдействието! :)


Здравейте. Отговорът на този въпрос се крие в самия въпрос. Съгласно чл. 54, ал. 9 от ППЗОП - В срок до 5 работни дни от получаването на протокола по ал. 7 кандидатите и участниците, по отношение на които е констатирано несъответствие или липса на информация, могат да представят на комисията нов ЕЕДОП и/или други документи, които съдържат променена и/или допълнена информация....

Тоест категорично от - получаването от протокола от участника.
http://www.audibg.com

Не си въобразявай!
vili_spasova
Потребител
 
Мнения: 711
Регистриран на: 05 Дек 2007, 16:16
Местоположение: София


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron