начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

ортодонтска грешка

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ортодонтска грешка

Мнениеот milageo » 18 Фев 2018, 09:58

Здравейте,
при провеждане на неадекватно ортодонтско лечение, ми нанесоха травма с последващо девитализиране на зъб.Все още не знам какви усложнения ще има, чакам нова консултация при други специалисти. Преди лечението съм подписала информирано съгласие, че приемам рисковете, но в действителност не съм информирана за такъв риск,на регистратурата ми дадоха само да подпиша документи, без дори да ми дадат копие. Иамм копие само за схемата на плащане. Към момента съм заплатила половината от лечението. Мога ли да искам обещетение за нанесена телесна травма? Смятам да прекъсна лечението си при тях, в такъв случай те могат ли да искат да заплатя останалата сума за лечението, което няма да се проведе?
Благодаря за помощта!
milageo
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Фев 2018, 09:46

Re: ортодонтска грешка

Мнениеот ch3oh » 18 Фев 2018, 20:14

milageo написа:Здравейте,
при провеждане на неадекватноИмате ли съответна специалност, за да квалифицирате лечението? ортодонтско лечение, ми нанесоха травма с последващо девитализиране на зъб Как да разберем, че не сте започнали лечението с "девитализиран зъб"?.Все още не знам какви усложнения ще има, чакам нова консултация при други специалисти. Преди лечението съм подписала информирано съгласие, че приемам рисковете, но в действителност не съм информирана за такъв риск,на регистратурата ми дадоха само да подпиша документи, без дори да ми дадат копие. Иамм копие само за схемата на плащане. Към момента съм заплатила половината от лечението. Мога ли да искам обещетение за нанесена телесна травма? Можете да искате всичко Смятам да прекъсна лечението си при тях, в такъв случай те могат ли да искат да заплатя останалата сума за лечението, което няма да се проведе? и те могат да искат всичко. Друг е въпроса дали някой ще получи нещо
Благодаря за помощта!
ch3oh
Активен потребител
 
Мнения: 1022
Регистриран на: 21 Ное 2007, 12:03

Re: ортодонтска грешка

Мнениеот milageo » 18 Фев 2018, 21:29

Да приемем, че това което съм написала е вярно. Просто ми е необходим съвет как да постъпя.
milageo
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Фев 2018, 09:46

Re: ортодонтска грешка

Мнениеот ch3oh » 18 Фев 2018, 21:35

Съчувствие ли търсите? Това няма да ви помогне в съда.
ch3oh
Активен потребител
 
Мнения: 1022
Регистриран на: 21 Ное 2007, 12:03

Re: ортодонтска грешка

Мнениеот milageo » 18 Фев 2018, 21:50

Между другото и съчувстие търся, да, определено съм разсроена Може да не си губите времето да ми отговаряте, сигурно може са сте по-полезен на друго място.
milageo
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Фев 2018, 09:46

Re: ортодонтска грешка

Мнениеот ch3oh » 18 Фев 2018, 22:05

Пишейки във форум ще се наложи да изслушвате отговорите, които се дават.
Съчувствието вероятно ще го получите, но едва ли е тук мястото.

Във въпроса ви липсва всякаква конкретика и е невъзможно да получите задоволителен отговор. Не сте ли се замисляли за реална консултация?
ch3oh
Активен потребител
 
Мнения: 1022
Регистриран на: 21 Ное 2007, 12:03

Re: ортодонтска грешка

Мнениеот jhoro » 18 Фев 2018, 22:09

Съгласявайки се - по принцип, ще си позволя известна редакция.
ch3oh написа:Пишейки във форум ще се наложи да изслушвате отговорите, които се дават.
Съчувствието вероятно ще го получите, но едва ли ще имате конкретна полза от него (съчувствието) .

Във въпрос ви липсва всякаква конкретика и е невъзможно да получите задоволителен отговор. Не сте ли се замисляли за реална консултация?
jhoro
Активен потребител
 
Мнения: 2230
Регистриран на: 05 Окт 2006, 11:58


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта


cron