начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

grajdanstvo

Казуси свързани с придобиване, установяване, освобождаване и възстановяване на гражданство. Статут. Визови проблеми.


grajdanstvo

Мнениеот Suky Jaky » 11 Апр 2003, 12:38

Moga li da polucha grajdanstvo, na osnovanieto, che diado mi e podanik na syotvetnata dyrjava, a bashta mi e pochinal ?
Suky Jaky
 

Re: grajdanstvo

Мнениеот bgjurist » 11 Апр 2003, 15:54

Малко трудно, но не е невъзможно. Опитайте да получите и другото гражданство, без да се отказвате от българското си.
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11

Re: grajdanstvo

Мнениеот Тета » 11 Апр 2003, 19:49

Уточнете , за коя държава става дума. Вскяка държава си има собствен закон за гражданството.
Тета
 

Re: grajdanstvo

Мнениеот helper » 12 Апр 2003, 00:33

Р.България не признава двойното гражданство - или си български или си чужд
helper
 

Re: grajdanstvo

Мнениеот Louis Deney » 12 Апр 2003, 11:58

Stava vapros za Dania, Ispania, Francia. Ako moga da polucha grajdanstvo, bih iskala da razbera kakvi postypki triabva da napravia i kade? Kakto i kakvi dokumenti sa nujni?
Louis Deney
 

Re: grajdanstvo

Мнениеот Suky Jaky » 12 Апр 2003, 12:01

Znaia za dosta sluchai, v koito sled poluchavane na grajdanstvo, si vryshtat bylgarskoto i sa s dve otdelni grajdanstva!
Suky Jaky
 

Re: grajdanstvo

Мнениеот Suky Jaky » 12 Апр 2003, 12:03

Az ne iskam da se otkazvam ot bylgarskoto si grajdanstvo i ako polucha drugo, dori i da triabva da se otkaja ot nego, shte si go vyrna vednaga sled tova!:)
Suky Jaky
 

Re: grajdanstvo

Мнениеот Suky Iaky » 17 Апр 2003, 09:06

No kakvi postypki triabva da napravia i kade, za da polucha drugo grajdanstvo? V posolstvoto na syotvetnata dyrjava li? Stava vapros za Dania, Ispania, Francia, USA.
Suky Iaky
 

Re: grajdanstvo

Мнениеот Suky Iaky » 17 Апр 2003, 09:11

Stava vapros za Dania, Ispania, Francia, USA. Bihte li mogli da mi kajete kakvi dokumenti sa nujni i kym kogo da se obyrna za da se zadeistva procedurata za drugo grajdanstvo!
Suky Iaky
 


Назад към Гражданство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


cron