начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

ima li red za podbor na personal

Трудовоправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ima li red za podbor na personal

Мнениеот mai » 04 Фев 2003, 11:36

perdi 4 dni razbrah 4e otkrivat ofis na 1 banka v grada, otidoh da kandidatstvam i mi otkovoriha 4e ve4e horata sa opredeleni i sa minali kurs na obu4enie, imam 1 godidhen staj v bankovoto delo i v momenta sam registrirana v buiroto po truda nikade niamashe obiava za razkrivane na rabotni mesta nito se biaha obadili v buiroto vaobste ima li red za tia nesta, pak si opraviha tehni hora koito ne stiga 4e niamat staj, kogato si ugovorih sresta s shefa na tukashnia upravitel /estestveno ne me dopusnaha do nego v ofisa/ i 4akah 3 4asa i polovina s u4ite si vidiah kak gi obu4avat na miasto za osnovni nesta........napravo sam vazmutena ima li ustanoven red za nazna4avane zasto vinagi niakoi triabva da opravia niakoi drug, az otivam sas znaniata, umeniata i opita si i mi kazvat 4e niakoi koito bukvalno e rabotil do v4era v NOI /napuska za da zapo4ne v ofisa na bankata/ i bivsha stokovedka v bolnica sa po podhidiasti ot men v moita profesia....prosro niamam dumi.......iskam da razbera imam li zakonovo osnovanie da gi sadia za potapkvane na 4oveshkite mi prava....zasto se postapva taka ne triabva li da ima ustanoveni pravila.....biasna sam
mai
 

Re: ima li red za podbor na personal

Мнениеот ******* » 06 Фев 2003, 12:35

Знаеш ли. Съгласен съм с теб не на 100, а на 200 %. Иска ми се да има ред, обаче поне намен не ми е известен. В тази държава е така - само човекът с връзки е човек.
*******
 


Назад към Трудово право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron