начало
Инцидентно мнозинство и месианско главозамайване не са достатъчни за конституционна ревизия Инцидентно мнозинство и месианско главозамайване не са достатъчни за конституционна ревизия

kakvi dokumenti sa nujni na kitaec za prodyljavane sroka na

Казуси свързани с придобиване, установяване, освобождаване и възстановяване на гражданство. Статут. Визови проблеми.


kakvi dokumenti sa nujni na kitaec za prodyljavane sroka na

Мнениеот Mi La » 26 Ное 2002, 11:14

sroka izticha prez 06.2003g..... ima firma OOD...... izobshto kak moje da ostane.... predpolagam ima nachini..... blagodarq vi predvaritelno
Mi La
 

Re: kakvi dokumenti sa nujni na kitaec za prodyljavane sroka

Мнениеот annna » 26 Ное 2002, 17:15

Izlojenote dotuk e mnogo lakonichno i kratko.
Do tozi moment vie s kakvo prebivavane ste v R.Balgaria?Postoianno,vremenno-1g. ili vremenno -3m?
Variantite sa razlichni za ostavane v BG.Az vi savevtvam da si plashtate redovno danazite i osigurovkite na 10 rabotnika,kakto e po zakon.
Pojelavam v uspeh!
annna
 

Re: kakvi dokumenti sa nujni na kitaec za prodyljavane sroka

Мнениеот Mi La » 27 Ное 2002, 12:58

vremenno za 1 godina... tova zadyljitelni usloviq li sa danyci + 10 rabotnika?
ako moje da mi otgovorite v koj zakon se razqsnqva....blagodarq vi
i sobstvenicite kitajci trqbva li da plashtat osigurovki kato sobstvenici?
Mi La
 

Re: kakvi dokumenti sa nujni na kitaec za prodyljavane sroka

Мнениеот Иван Гаврилов » 15 Дек 2002, 02:51

По-добър вариант е да се използва продължаване на срока като лице, извършило инвестиция по Закона за чуждестранните инсестиции. От министерството на финансите се получава удостоверение за пряка инвестиция. Така се спестяват осигуровките на 10 човека
Иван Гаврилов
 

Re: kakvi dokumenti sa nujni na kitaec za prodyljavane sroka

Мнениеот zashtitnik » 15 Дек 2002, 17:47

Njamate pravo da smenjate osnovanieto na prebivavaneto si. Ako ste prebivaval na osnovanie buisness mozhete da si prodalzhite prestoja samo na tova osnovanie. V protiven sluchai shte poluchiyte otkaz. Shto se otnasja do zakona za chuzhdestrannite investicii sa neobhodimi 250 000$ investicii.
Ima vazmozhnost v zakona da se promeni osnovanieto, no trjabvat mi podrobnosti za koito shte komunikirame po email.
zashtitnik
 


Назад към Гражданство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron