начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

izpit po grajdanski process

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


izpit po grajdanski process

Мнениеот neshtasten » 05 Юни 2002, 11:40

Kolegi, mladi i ne tolkova mladi, Az sam student po pravo v SU i mi predstoi izpit po grajdanski process, za koito v sesia sa ni ostaveni pet dni. Chakam slamki za strategii na vzemane, osven tazi da sam chel prez godinata, koeto taka ili inache sam napravil.
neshtasten
 

RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот alfa » 05 Юни 2002, 16:26

4eti si GPK tia 5 dni,
alfa
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 25 Фев 2002, 12:45

RE: RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот advocat 76 » 05 Юни 2002, 16:46

Кой ще те изпитва - Стамболиев, Мингова или Ружа Иванова? Ако е Стамболиев - ГПК може да си четеш и по време на самия изпит. Наблегни на неговите книжки (които стават все повече на брой). И без друго са доста увлекателни и се четат на един дъх :-) Изпитът си е като всеки друг, само дето е десетина пъти по-обемен. Гледай да преговориш основното, да знаеш принципите и да не дрънкаш глупости. Абе като на всеки изпит ...
advocat 76
 

RE: RE: RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот kovachev » 05 Юни 2002, 19:39

Gledai da si wzemesch izpita i ne zabrawiai procesa se uchi cial jiwot:)) Uspeh:))
kovachev
Потребител
 
Мнения: 128
Регистриран на: 30 Дек 2001, 18:11

RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот neshtasten » 05 Юни 2002, 19:43

Dragi Kovachev, Tochno v tova e problemat - uchi se tzial jivot, ama prepodavatelskoto tialo neriadko iska ot nashego brata neshta, koito e izuchilo v prodaljenie na tzelia tozi jivot!
neshtasten
 

RE: RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот hebigatsu » 06 Юни 2002, 00:47

Какво да ти кажа?!!! Общо взето каквото си научил до сега това ще ти е и на изпита. Намирам за удачен съвета на alfa да си прочетеш ГПК. Иа две простички правила за изпит: "Предварително полят изпит е взет изпит" и специално за твоя случай - "Вземането на изпит е 10% знания и 90% кураж да се явиш". А за твое успокоение ще ти кажа, че има случай в практиката, в които тези преподаватели ще гледат и няма да знаят какво да направят. Успех на изпита.
hebigatsu
Активен потребител
 
Мнения: 1008
Регистриран на: 19 Окт 2001, 19:42

RE: RE: RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот znajko » 06 Юни 2002, 12:44

Hebigatsu, посочения "изпитващ екип" много трудно може да бъде изненадан със заплетен случай от практиката:))
znajko
 

RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот neshtasten » 06 Юни 2002, 12:55

Stamboliev i asistenti tazi godina...
neshtasten
 

RE: RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот znajko » 06 Юни 2002, 15:55

Ами дано наистина да си чел през годината, защото не познавам хора, които да са взели този изпит, при този преподавател само с късмет.
znajko
 

RE: RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот damyano » 06 Юни 2002, 22:53

Е , щом е О.Стамболиев , надявам се да не ти зададе следният въпрос ( след като си отреже едно кръгче краставица и го постави на челото си ) : "- Колега , това на челото ми какво е ? " Отговорът е много прост : " - Това е вашето трето око !!! ))))))))))) " . Това в кръга на майтапа . И един съвет . Стамболиев уважава и други мнения , освен неговото , стига да са взети от зелената дебела тухла . УСПЕХ !
damyano
 

RE: RE: RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот kovachev » 10 Юни 2002, 23:42

I oschte edin sywet, ako Wi izpitwa Stamboliew kato wlezete go zapitaite predwaritelno dali schte si wzemete izpita. Ako naistina e ekstasens niama da Wi izlyje.:))
kovachev
Потребител
 
Мнения: 128
Регистриран на: 30 Дек 2001, 18:11


Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


cron