начало
Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов

izpit po grajdanski process

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


izpit po grajdanski process

Мнениеот neshtasten » 05 Юни 2002, 11:40

Kolegi, mladi i ne tolkova mladi, Az sam student po pravo v SU i mi predstoi izpit po grajdanski process, za koito v sesia sa ni ostaveni pet dni. Chakam slamki za strategii na vzemane, osven tazi da sam chel prez godinata, koeto taka ili inache sam napravil.
neshtasten
 

RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот alfa » 05 Юни 2002, 16:26

4eti si GPK tia 5 dni,
alfa
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 25 Фев 2002, 12:45

RE: RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот advocat 76 » 05 Юни 2002, 16:46

Кой ще те изпитва - Стамболиев, Мингова или Ружа Иванова? Ако е Стамболиев - ГПК може да си четеш и по време на самия изпит. Наблегни на неговите книжки (които стават все повече на брой). И без друго са доста увлекателни и се четат на един дъх :-) Изпитът си е като всеки друг, само дето е десетина пъти по-обемен. Гледай да преговориш основното, да знаеш принципите и да не дрънкаш глупости. Абе като на всеки изпит ...
advocat 76
 

RE: RE: RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот kovachev » 05 Юни 2002, 19:39

Gledai da si wzemesch izpita i ne zabrawiai procesa se uchi cial jiwot:)) Uspeh:))
kovachev
Потребител
 
Мнения: 128
Регистриран на: 30 Дек 2001, 18:11

RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот neshtasten » 05 Юни 2002, 19:43

Dragi Kovachev, Tochno v tova e problemat - uchi se tzial jivot, ama prepodavatelskoto tialo neriadko iska ot nashego brata neshta, koito e izuchilo v prodaljenie na tzelia tozi jivot!
neshtasten
 

RE: RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот hebigatsu » 06 Юни 2002, 00:47

Какво да ти кажа?!!! Общо взето каквото си научил до сега това ще ти е и на изпита. Намирам за удачен съвета на alfa да си прочетеш ГПК. Иа две простички правила за изпит: "Предварително полят изпит е взет изпит" и специално за твоя случай - "Вземането на изпит е 10% знания и 90% кураж да се явиш". А за твое успокоение ще ти кажа, че има случай в практиката, в които тези преподаватели ще гледат и няма да знаят какво да направят. Успех на изпита.
hebigatsu
Активен потребител
 
Мнения: 1008
Регистриран на: 19 Окт 2001, 19:42

RE: RE: RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот znajko » 06 Юни 2002, 12:44

Hebigatsu, посочения "изпитващ екип" много трудно може да бъде изненадан със заплетен случай от практиката:))
znajko
 

RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот neshtasten » 06 Юни 2002, 12:55

Stamboliev i asistenti tazi godina...
neshtasten
 

RE: RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот znajko » 06 Юни 2002, 15:55

Ами дано наистина да си чел през годината, защото не познавам хора, които да са взели този изпит, при този преподавател само с късмет.
znajko
 

RE: RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот damyano » 06 Юни 2002, 22:53

Е , щом е О.Стамболиев , надявам се да не ти зададе следният въпрос ( след като си отреже едно кръгче краставица и го постави на челото си ) : "- Колега , това на челото ми какво е ? " Отговорът е много прост : " - Това е вашето трето око !!! ))))))))))) " . Това в кръга на майтапа . И един съвет . Стамболиев уважава и други мнения , освен неговото , стига да са взети от зелената дебела тухла . УСПЕХ !
damyano
 

RE: RE: RE: izpit po grajdanski process

Мнениеот kovachev » 10 Юни 2002, 23:42

I oschte edin sywet, ako Wi izpitwa Stamboliew kato wlezete go zapitaite predwaritelno dali schte si wzemete izpita. Ako naistina e ekstasens niama da Wi izlyje.:))
kovachev
Потребител
 
Мнения: 128
Регистриран на: 30 Дек 2001, 18:11


Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


cron