начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

Отрязване на имот - Лошо

Казуси за недвижими имоти


Отрязване на имот - Лошо

Мнениеот Димитър Димитров » 17 Фев 2004, 21:14

Здравейте, моля ви да ми дадете савет на Е-maila jojo_m@abv.bg.
Значи ситуацията е такава: Аз имам имот 1000 кв/м а даржавата е урязва (като взема 6 метра за път) и имота ми става 650кв/м а по документ и актуална скица пише 1000 кв/м (това го казвам защото го продавам а на клиента му казват че мястото е 650, а по документи и скица все още е 1000 и тои си мисли че искаме да го измамим) моя, Ви кажете ми какво мога да направя по въпроса? Благодаря Ви

ПС: аве не може тапата ми даржава така да се отнася с данакоплаците си нито сам известен нито нищо решават и режат а по скица не го променят аве направо нямам думи 4есно казано мнооо тъпа работа чесно
Димитър Димитров
 

Re: Отрязване на имот - Лошо

Мнениеот Иван » 18 Фев 2004, 15:36

Процерата по отчуждаване на имот или част от имот за държавна или общинска нужда е вече изцяло в полза на собственика на имота. Направо е удивително как е възможно това за което пишете. Има ли изменение на подробния устройствен план, има ли заповед за отчуждаване от съответния орган? Ако има, защо не сте уведомени? Имате право на обезщетение и т.н. Поискайте запознаване с преписката по отчуждаването, за да си отговорите на тези въпроси. Потърсете адвокат!
Иван
 


Назад към Имотни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 23 госта


cron