начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Бюрократът Флойд Ферис към индустриалеца Ханк Риърдън:

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Бюрократът Флойд Ферис към индустриалеца Ханк Риърдън:

Мнениеот stersterp » 27 Фев 2021, 18:47

"Наистина ли мислите, че ние искаме тези закони да се спазват?
Ние ги искаме нарушени. Няма начин да управляваме невинни хора.
Единствената власт, която правителството има, е да репресира престъпниците.
Когато няма достатъчно престъпници, можем да ги създадем.
Като обявим толкова много неща за престъпления, става невъзможно да човек да живее,
без да нарушава законите. Но кой иска нация от граждани, спазващи закона?
Какво може да се спечели така? Затова просто прокарайте закони, които не могат да бъдат спазвани,
нито наложени, нито обективно тълкувани. Така създавате нация от нарушители на закона.
И можете да осребрявате вината им."
Ако животът ми беше филм, никой нямаше да му повярва. — ХИТРАТА СВРАКА С ДВАТА КРАКАСъдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
stersterp
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 30 Мар 2016, 19:50

Re: Бюрократът Флойд Ферис към индустриалеца Ханк Риърдън:

Мнениеот stersterp » 28 Фев 2021, 04:05

Закон это отражение воли господствующего класса. В. И. Ленин.
Ако животът ми беше филм, никой нямаше да му повярва. — ХИТРАТА СВРАКА С ДВАТА КРАКАСъдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
stersterp
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 30 Мар 2016, 19:50

Re: Бюрократът Флойд Ферис към индустриалеца Ханк Риърдън:

Мнениеот stersterp » 28 Фев 2021, 04:23

Ако животът ми беше филм, никой нямаше да му повярва. — ХИТРАТА СВРАКА С ДВАТА КРАКАСъдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
stersterp
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 30 Мар 2016, 19:50

Re: Бюрократът Флойд Ферис към индустриалеца Ханк Риърдън:

Мнениеот stersterp » 28 Фев 2021, 17:27

изключително показателно мълчание,след над 100 прегледа....

това мълчанието на агнетата ли е,или птиците УМИРАТ САМИ..
Ако животът ми беше филм, никой нямаше да му повярва. — ХИТРАТА СВРАКА С ДВАТА КРАКАСъдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
stersterp
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 30 Мар 2016, 19:50

Re: Бюрократът Флойд Ферис към индустриалеца Ханк Риърдън:

Мнениеот nikodim77 » 28 Фев 2021, 21:21

Е добре! Да предположим, че съм 101-вият и не ми се мълчи - показателно?! Какво Ви интересува? Монологът Ви е по тема, от която се извежда не един въпрос… Та кое точно да дискутираме? Руските социални и техните закони? Родителят с различно мнение? Нашите закони и нарушаването им…? Или просто откривате топлата вода...?!?
Какви са въжделенията Ви та монологът да се превърне в диалог?!? :roll:
nikodim77
Активен потребител
 
Мнения: 1168
Регистриран на: 23 Апр 2009, 14:29

Re: Бюрократът Флойд Ферис към индустриалеца Ханк Риърдън:

Мнениеот stersterp » 01 Мар 2021, 07:53

ха...

бягаш по тъч линията,защото едно и също касае всички постове в темата-ограбването по законен начин на обикновения човек...мен например айдукати ми свиха към 55 бона с уловки и капани-за процент от спечелено дело по зодов оня каза 30 на 70% но не каза ЗА КОЙ .....цигански измами.от българи.
пп
и,после имайте,,,,,,,,,````````доверие,,,,,,,,```````в айдукатите,а в закона ви пише,който навреди на клиент се санкционира УЖ - градската ли колегия-ще го почерпят за удара само.
Ако животът ми беше филм, никой нямаше да му повярва. — ХИТРАТА СВРАКА С ДВАТА КРАКАСъдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
stersterp
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 30 Мар 2016, 19:50

Re: Бюрократът Флойд Ферис към индустриалеца Ханк Риърдън:

Мнениеот stersterp » 02 Мар 2021, 02:26

Катаджия спира водач на МПС.
- 20 лева глоба!
- Ама, аз нищо не съм нарушил!
- А, според тебе, моите гладни деца са длъжни да чакат, докато нарушиш нещо ли?
:arrow: :arrow: :arrow: - Хората вече живеят по-дълго! - съобщи радостно здравният министър.
- Твърде дълго! - тъжно потвърди социалният министър.
- Безобразно дълго! - помисли си ядосано министърът на финансите.
- Недопустимо дълго! - потропна нервно с крак шефът на Пенсионния фонд. :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: - Кой е по-удовлетворен? Мъж, който има 3 деца, или мъж който има 3 милиона?
- Който има 3 деца!
- Защо?
- Щото тоя, дето има 3 милиона, иска още!
Ако животът ми беше филм, никой нямаше да му повярва. — ХИТРАТА СВРАКА С ДВАТА КРАКАСъдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
stersterp
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 30 Мар 2016, 19:50

Re: Бюрократът Флойд Ферис към индустриалеца Ханк Риърдън:

Мнениеот stersterp » 03 Мар 2021, 19:01

Изображение
Ако животът ми беше филм, никой нямаше да му повярва. — ХИТРАТА СВРАКА С ДВАТА КРАКАСъдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
stersterp
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 30 Мар 2016, 19:50

Re: Бюрократът Флойд Ферис към индустриалеца Ханк Риърдън:

Мнениеот stersterp » 03 Мар 2021, 23:40

Ако животът ми беше филм, никой нямаше да му повярва. — ХИТРАТА СВРАКА С ДВАТА КРАКАСъдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
stersterp
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 30 Мар 2016, 19:50

Re: Бюрократът Флойд Ферис към индустриалеца Ханк Риърдън:

Мнениеот stersterp » 06 Мар 2021, 06:12

http://blog.vidin-online.com/%D0%B1%D0% ... B0-%D0%B8/ :arrow: :arrow:
Повече от ясно е, че 17-годишната Десислава е убита от Божидар Пеков – Дари усмивката. Но едва ли в скоро време усмивката ще изчезне от мутрата му. В днешно време минават години в излишни формалности и непрестанни опити да се оневини заподозрения и избегне възмездието. Докато най-накрая, в един далечен ден, когато историята е полузабравена от всички, съдът снизходително постанови условна или друга символична присъда, за да замаже случая. Псевдоправосъдието ни стана печално известно в цяла Европа, та дори и по-надалеч, че толерира престъпниците. Публична тайна е, че по конспиративните канали между адвокати и корумпираните магистрати текат много пари за откупуването на възможно най-леки присъди. Няма справедливост за жертви и потърпевши в България! Този порочен процес е дотолкова легализиран у нас, че едва ли не се счита тук за нещо съвсем нормално. Затова е толкова близка и неделима връзката между известните с делата си адвокати и големите престъпници и мафиоти. За тях това е част от бизнес-контактите. И едните и другите се хранят с кървавите пари от престъпленията. Адвокатите Илиян Василев и Марин Марковски са фаворитите на престъпния свят и техни скъпоплатени ангели-спасители. Затова е безумие да чакате справедливост от българското правосъдие. Възмездие тук можете да получите единствено ако сами раздадете справедливост!
Ако животът ми беше филм, никой нямаше да му повярва. — ХИТРАТА СВРАКА С ДВАТА КРАКАСъдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
stersterp
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 30 Мар 2016, 19:50

Re: Бюрократът Флойд Ферис към индустриалеца Ханк Риърдън:

Мнениеот stersterp » 06 Мар 2021, 08:25

АЛЧНОСТТА Е ПЕТИЯ КОННИК НА АПОКАЛИПСИСА :!: :arrow: :arrow: :arrow: :!:
Четиримата конници на Апокалипсиса – Завоевателят, Войната, Гладът и Смъртта
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0 ... 1%81%D0%B0

А,ТУК Е ЕБАТИ циганския табун КРАНТИ :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :
Ако животът ми беше филм, никой нямаше да му повярва. — ХИТРАТА СВРАКА С ДВАТА КРАКАСъдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
stersterp
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 30 Мар 2016, 19:50


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


cron