начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

ДНК тест

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ДНК тест

Мнениеот katleya » 08 Фев 2020, 22:48

Здравейте, имам брак с мъж, от когото имам две деца. Наскоро разбрах, че е имал сексуален контакт с друга жена, общо взето връзка, продължила около година ( може и повече). Въпросната жена в момента е бременна, та въпроса ми е има ли как като законна негова съпруга да поискам ДНК тест за бащинство, поради съмнение, че това дете е от него.
Благодаря ви предварително за отговора!
katleya
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Фев 2020, 22:41

Re: ДНК тест

Мнениеот nikodim77 » 08 Фев 2020, 23:55

Мила Катлея – орхидея,
Дано зад името Ви не се крие същата отмъстителка като във филма на Люк Бесон – „Колумбиана”, че ще се притесня… :wink:
Идеята с ДНК теста Ви е? Да докажете изневяра? Да знаете, че ще има още един наследник над имуществото на съпругът Ви?
Разговаряхте ли с него? Чухте ли неговата версия…?
Иначе на въпросът Ви за искане на ДНК-тест като законна съпруга, официално – законно, не мисля, че може. Но има разни детективски агенции, които работят със сертифицирани лаборатории, и които извършват подобни „услуги” след съответното заплащане, но за пред съд…?!? :roll:
nikodim77
Активен потребител
 
Мнения: 1168
Регистриран на: 23 Апр 2009, 14:29

Re: ДНК тест

Мнениеот ivan_lawyer » 09 Фев 2020, 00:26

Познавам болката и огорчението от изневярата (не от лични преживявания), трябва някак да реагирате. Това, което е направил съпругът Ви е неморално, неетично, има доста епитети нататък. Специално няма как да се вмести под никаква форма такава процедура - личността на любовницата е отделна - както и да го въртим. Но - какво да се измисли нещо.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: ДНК тест

Мнениеот katleya » 11 Фев 2020, 10:58

nikodim77 написа:Мила Катлея – орхидея,
Дано зад името Ви не се крие същата отмъстителка като във филма на Люк Бесон – „Колумбиана”, че ще се притесня… :wink:
Идеята с ДНК теста Ви е? Да докажете изневяра? Да знаете, че ще има още един наследник над имуществото на съпругът Ви?
Разговаряхте ли с него? Чухте ли неговата версия…?
Иначе на въпросът Ви за искане на ДНК-тест като законна съпруга, официално – законно, не мисля, че може. Но има разни детективски агенции, които работят със сертифицирани лаборатории, и които извършват подобни „услуги” след съответното заплащане, но за пред съд…?!? :roll:


Хахахах 8) Определено не съм от отмъстителните, дишайте спокойно, г-н nikodim77 :D :P
Идеята ми за ДНК теста е чисто хуманна, не ме интересува нищо от това, което притежава, не съм материалистка, искам просто да му го "върна" , така казано. Разговарях с него, разбира се, в продължение на месеци ме лъжеше, постоянно сменяше версиите си за отношенията им, докато не се стигна до някаква част от истината. Единственото, което ме притеснява е, че е държавен служител с позиции, и при евентуален развод и дело за родителски права, да не му бъдат присъдени на него.
katleya
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Фев 2020, 22:41

Re: ДНК тест

Мнениеот katleya » 11 Фев 2020, 11:04

ivan_lawyer написа:Познавам болката и огорчението от изневярата (не от лични преживявания), трябва някак да реагирате. Това, което е направил съпругът Ви е неморално, неетично, има доста епитети нататък. Специално няма как да се вмести под никаква форма такава процедура - личността на любовницата е отделна - както и да го въртим. Но - какво да се измисли нещо.


Благодаря за съпричастността, наистина унижението е голямо, предвид това, че си вярвал, борил си се, давал си всичко, а накрая.. Жив и здрав да е, аз не тая лоши чувства, свиква се с болката, но остава огорчението.
Разбирам, че няма как да стане "на моята" , за което искрено съжалявам, че законодателството не позволява такива правомощия на хиляди изстрадали жени. Благодаря отново!
katleya
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Фев 2020, 22:41

Re: ДНК тест

Мнениеот ivan_lawyer » 11 Фев 2020, 11:29

Без да си отмъстите - не оставяйте ситуацията без изход - отмъщение. Това е житейски съвет вече - сега направете някакво забавено отмъщение - както си решите де.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: ДНК тест

Мнениеот katleya » 11 Фев 2020, 13:13

ivan_lawyer написа:Без да си отмъстите - не оставяйте ситуацията без изход - отмъщение. Това е житейски съвет вече - сега направете някакво забавено отмъщение - както си решите де.


А дали си заслужава да отмъщавам- не мисля, само ще си навлека негативни преживявания, мисля че са ми достатъчно вече. Рано или късно, ако това дете наистина се окаже негово, тази повлекана няма да остави нещата така и ще търси издръжка. Тогава жална му майчица :D Който каквото си е посял, това ще пожъне :wink:
katleya
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Фев 2020, 22:41


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


cron