начало
Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов

Споразумение за издръжка

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Споразумение за издръжка

Мнениеот petyrpetrov1 » 04 Окт 2019, 14:19

Здравейте.
Преди 3 седмици се споразумяхме с бившата ми жена за издръжка и лични отношения. Пуснато е в съда и е влязло в сила от тогава.
Вписахме обаче и точка, в която бащата /аз/ трябва да открия влог на името на детето и ежемесечно да внасям пари в него.
Обаче не е писана дата, от кога трябва да се открие този влог, така, че аз мога да го открия и след година-две, но открия ли го, трябва да започна да го захранвам.
Въпросът ми е, ако не го открия, какво може да направи бившата ми?
Благодаря Ви!
petyrpetrov1
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Юли 2019, 14:36

Re: Споразумение за издръжка

Мнениеот karanedeff » 04 Окт 2019, 15:20

petyrpetrov1 написа:Въпросът ми е, ако не го открия, какво може да направи бившата ми?

Да си извади изпълнителен лист.
petyrpetrov1 написа:Обаче не е писана дата, от кога трябва да се открие този влог
От влизане в сила на споразумението :idea:
http://inscribe.free.bg/cgi-php/phpbb3/index.php
Аватар
karanedeff
Активен потребител
 
Мнения: 1237
Регистриран на: 30 Ное 2002, 17:20

Re: Споразумение за издръжка

Мнениеот petyrpetrov1 » 04 Окт 2019, 15:54

Не трябва ли да бъде упоменато точно от кога трябва да се открие този влог?
petyrpetrov1
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Юли 2019, 14:36


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron