начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Кредит на починалата ми майка

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Кредит на починалата ми майка

Мнениеот rozita22 » 30 Яну 2019, 19:31

Здравейте.
Регистрирах се веднага след като получих писмо за майка ми.
Не знам какво да правя.
Дори не съм чела писмото , че го е баща ми и каза да не се притеснявам , но аз все пак се притеснявам.
Та , майка ми почина преди 11 години , от самото начало имаше писма за кредити и ние сме върнали всичко.
Но от тази банка не е имало до сега писмо.
И сега ни пратиха в него пише , че тя е дължала 2 хиляди , но с годините сумата е станало на 33 хиляди.
Което за нас е непосилно.
Може ли съвет във връзка с този случай.
rozita22
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Яну 2019, 19:23

Re: Кредит на починалата ми майка

Мнениеот miko_pk » 30 Яну 2019, 22:03

Не бях чувал по-голяма глупост от тази. И какво, ако не бяха 33 хиляди, а десет или пет хиляди, понеже можеш да ги платиш / с нов кредит разбита се/ щеше да си ги внесеш, така ли? За давност не си ли чувала? много бих искал да видя официален удовлетворителен документ, че дълга е 33 000 лева. За някой адвокат, делото ще е ден година храни. След този пост, очаквай няколко десетки лични съобщения с предложения за резултативен хонорар. За измършавялата адвокатура, вашия казус е Коледна трапеза.
miko_pk
Потребител
 
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 19:20

Re: Кредит на починалата ми майка

Мнениеот ivanov_p » 30 Яну 2019, 22:24

Поискайте всички документи от банката и отидете при адвокат. Това са сериозни неща.
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4331
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: Кредит на починалата ми майка

Мнениеот rozita22 » 31 Яну 2019, 14:59

miko_pk написа:Не бях чувал по-голяма глупост от тази. И какво, ако не бяха 33 хиляди, а десет или пет хиляди, понеже можеш да ги платиш / с нов кредит разбита се/ щеше да си ги внесеш, така ли? За давност не си ли чувала? много бих искал да видя официален удовлетворителен документ, че дълга е 33 000 лева. За някой адвокат, делото ще е ден година храни. След този пост, очаквай няколко десетки лични съобщения с предложения за резултативен хонорар. За измършавялата адвокатура, вашия казус е Коледна трапеза.


Не съм казала , че ще ги внеса колкото и да са.
Баща ми каза , че ще се погрижи , а аз пуснах темата просто за интерес какво ще бъде мнението на хора които разбират.
Не търся адвокат!
Търсех мнение.
rozita22
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Яну 2019, 19:23


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 12 госта


cron