начало
Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов

Кредит на починалата ми майка

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Кредит на починалата ми майка

Мнениеот rozita22 » 30 Яну 2019, 19:31

Здравейте.
Регистрирах се веднага след като получих писмо за майка ми.
Не знам какво да правя.
Дори не съм чела писмото , че го е баща ми и каза да не се притеснявам , но аз все пак се притеснявам.
Та , майка ми почина преди 11 години , от самото начало имаше писма за кредити и ние сме върнали всичко.
Но от тази банка не е имало до сега писмо.
И сега ни пратиха в него пише , че тя е дължала 2 хиляди , но с годините сумата е станало на 33 хиляди.
Което за нас е непосилно.
Може ли съвет във връзка с този случай.
rozita22
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Яну 2019, 19:23

Re: Кредит на починалата ми майка

Мнениеот miko_pk » 30 Яну 2019, 22:03

Не бях чувал по-голяма глупост от тази. И какво, ако не бяха 33 хиляди, а десет или пет хиляди, понеже можеш да ги платиш / с нов кредит разбита се/ щеше да си ги внесеш, така ли? За давност не си ли чувала? много бих искал да видя официален удовлетворителен документ, че дълга е 33 000 лева. За някой адвокат, делото ще е ден година храни. След този пост, очаквай няколко десетки лични съобщения с предложения за резултативен хонорар. За измършавялата адвокатура, вашия казус е Коледна трапеза.
miko_pk
Потребител
 
Мнения: 230
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 19:20

Re: Кредит на починалата ми майка

Мнениеот ivanov_p » 30 Яну 2019, 22:24

Поискайте всички документи от банката и отидете при адвокат. Това са сериозни неща.
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4355
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: Кредит на починалата ми майка

Мнениеот rozita22 » 31 Яну 2019, 14:59

miko_pk написа:Не бях чувал по-голяма глупост от тази. И какво, ако не бяха 33 хиляди, а десет или пет хиляди, понеже можеш да ги платиш / с нов кредит разбита се/ щеше да си ги внесеш, така ли? За давност не си ли чувала? много бих искал да видя официален удовлетворителен документ, че дълга е 33 000 лева. За някой адвокат, делото ще е ден година храни. След този пост, очаквай няколко десетки лични съобщения с предложения за резултативен хонорар. За измършавялата адвокатура, вашия казус е Коледна трапеза.


Не съм казала , че ще ги внеса колкото и да са.
Баща ми каза , че ще се погрижи , а аз пуснах темата просто за интерес какво ще бъде мнението на хора които разбират.
Не търся адвокат!
Търсех мнение.
rozita22
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Яну 2019, 19:23


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron