начало
Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов

Развод

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Развод

Мнениеот largo » 24 Авг 2018, 02:16

Здравейте , искам да попитам дали има възможност , да се явя на дело за развод без адвокат и да поискам семейни косултации при психолог , които да назначи съдията , за запазване на брака !? В мбого спешно положение съм , затова ще помоля за съвет !
largo
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Фев 2017, 23:13

Re: Развод

Мнениеот ivan_lawyer » 24 Авг 2018, 05:59

Знам, че адвокатите сме скъпчии, тоест вземаме хонорари. Ок, скъпи са ни таксите. Съдията няма да Ви запази брака. Аз самият съм разведен, да кажем по моя вина един вид, в заседанието съдията каза - няма да правим Лайпциския процес, това е обвинението срещу Георги Димитров и т.н. После съдия Асен Бонев се инфарктира и почина, ама това нищо. Аз не желая такова лично отмъщение, ама ето ти.

Трябва да направите лакмус към съдията - лакмусът е своеобразен тест, какво и как ще се случи, тоест молба до съдията - един вид - Госпожо/Господин съдия аз желая запазване на брака, имаме временно отчуждение, което е поради ред причини и си ги изброявате - временна безработност, мои пороци, по-висока заплата на съпруга/съпругата, които лесно можем да преодолеем. Поради това - моля за психологическо изследване на въпроса, за запазване на брака. Това го внесете като лична молба до съда, ако е насрочено делото, ако още не е - изчакайте.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5235
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Развод

Мнениеот boxko » 24 Авг 2018, 09:32

Глупост до глупост...
boxko
Потребител
 
Мнения: 152
Регистриран на: 01 Авг 2010, 14:54

Re: Развод

Мнениеот ivan_lawyer » 24 Авг 2018, 10:17

Къде греша.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5235
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Развод

Мнениеот largo » 24 Авг 2018, 12:33

Все още няма надрочено дело , ние веднъж бяхме тръгнали да се развеждаме , но на 3то дело решихме да се съберем , понеже съпругата ми имаше някакъв психически проблем , сега е в същото положение .... нз вече какво да правя , а имаме детр на 4г което се разкъсва между мама и тате ....
largo
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Фев 2017, 23:13

Re: Развод

Мнениеот boxko » 24 Авг 2018, 15:34

Искате ли да се развеждате?
Личен или правен съвет искате?
Ако е правен- първо уточнете: разводът по взаимно съгласие ли ще бъде, или по исков ред?
boxko
Потребител
 
Мнения: 152
Регистриран на: 01 Авг 2010, 14:54

Re: Развод

Мнениеот ipn_1975 » 24 Авг 2018, 16:49

От цялата работа разбрах, че пича не иска да се развежда, но жена му напъва. Явно е изкукуригала и човека търси силов начин да я закара на доктор, щото тя не ще. Та в тази насока му е и въпроса в първия пост.....
ipn_1975
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 01 Юни 2013, 17:39

Re: Развод

Мнениеот largo » 25 Авг 2018, 00:08

Знам че жена ми има проблем в момента , психически,защото така беше и преди 2 години, но както тогава и сега , не го осъзнава , и знам че може да и се помогне , но освен по съдебен път , нз как може да го направя , а тозно защото знамче може да се оправи не ми се хваща адвокат и отново да дам 2к за нищо , мисълта ми е дали мога сам без адвокат да го поискам това за семейния психолог , дайте ми съвет как мога да го поискам ако има такъв вариант .
largo
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Фев 2017, 23:13


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 16 госта


cron