начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Намерих ниша за страхотен бизнес!

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Намерих ниша за страхотен бизнес!

Мнениеот bebov » 15 Авг 2018, 12:55

Значи регистрирам застрахователна компание, правя 200/300 хил. застраховки гражданска отговорност и ибявявам несъстоятелност. Държавата ще подкани изгорялите ми клиенти да сключат нова ГО с друга фирма...
bebov
Младши потребител
 
Мнения: 26
Регистриран на: 03 Авг 2018, 22:17

Re: Намерих ниша за страхотен бизнес!

Мнениеот nikodim77 » 15 Авг 2018, 17:11

Хахаха!
Аз пък мисля да създам още по-доходен бизнес: :mrgreen:
Ще учредя ЗК, в която ще правя застраховки срещу не коректни и нелоялни ЗК и в полза на „изгърмели” собственици на МПС от такива ЗК. :D

Извън шегата. Мисля, че това е поредния срам за страната ни! И неможе да няма начин да се търси отговорност от определени институции и лица! Най малкото, гаранционния фонд следва де не взема своята "лепта" от тези полици, които напрактика ще се явят - продължение на тези на "фалиралата" компания... :roll:
nikodim77
Активен потребител
 
Мнения: 1168
Регистриран на: 23 Апр 2009, 14:29

Re: Намерих ниша за страхотен бизнес!

Мнениеот bebov » 30 Авг 2018, 14:24

Нищо не ти разбрах...
bebov
Младши потребител
 
Мнения: 26
Регистриран на: 03 Авг 2018, 22:17

Re: Намерих ниша за страхотен бизнес!

Мнениеот bebov » 02 Сеп 2018, 11:12

shanep написа:Какво ? защо трябва да докажа моята идентичност? И аз не съм бот.Kakvo ? zashto tryabva da dokazha moyata identichnost? I az ne sŭm bot.

Не е достатъчно :)
Кажете какви са Вашите интереси в областта на правото и защо си направихте регистрация тук?



Абе ти дрогиран ли си?
bebov
Младши потребител
 
Мнения: 26
Регистриран на: 03 Авг 2018, 22:17

Re: Намерих ниша за страхотен бизнес!

Мнениеот neromare » 06 Яну 2019, 00:33

bebov написа:Значи регистрирам застрахователна компание, правя 200/300 хил. застраховки гражданска отговорност и ибявявам несъстоятелност. Държавата ще подкани изгорялите ми клиенти да сключат нова ГО с друга фирма...


На мен пък ми хрумна идея за по-печеливш бизнес. Ще създам компания за поправка на правопис на неграмотници.
neromare
 


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


cron