начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Онлайн данни и поверителност

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Онлайн данни и поверителност

Мнениеот shawnyadav » 29 Апр 2018, 15:30

Аз съм объркан защо само Facebook се провежда за събиране на данни, докато Google има много повече данни и използва за същата цел.
shawnyadav
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Апр 2018, 15:23

Re: Онлайн данни и поверителност

Мнениеот shawnyadav » 04 Май 2018, 10:47

Трябва да кажа, че Марк Зукерберг е направил много добра защита пред сенатите в съдебното заседание. Сега предполагам, че е време за Google, но тъй като те управляват хиляди адвокати, те лесно ще се измъкнат с него.
shawnyadav
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Апр 2018, 15:23

Re: Онлайн данни и поверителност

Мнениеот kozamostra » 07 Май 2018, 15:56

Добре, че сам си отговори :D
"Днес не си живял, ако не си направил нещо за някого, който не може да ти се отплати." ~ Джон Бъниан
kozamostra
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 07 Май 2018, 15:46
Местоположение: Бургас

Re: Онлайн данни и поверителност

Мнениеот kalahan2008 » 05 Юни 2018, 18:17

shawnyadav написа:Аз съм объркан защо само Facebook се провежда за събиране на данни, докато Google има много повече данни и използва за същата цел.

Google просто препращат към собствениците на сайтовете и твърдят, че не те, а собствениците на сайтовете администрират лични данни...
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4170
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53

Re: Онлайн данни и поверителност

Мнениеот jhoro » 30 Юни 2018, 23:10

Не знам защо, обаче втора тема отварям и вътре - постове на английски!!! Нямам проблем с езика, но ... защо не се следи и спазва ...
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
jhoro
Активен потребител
 
Мнения: 2230
Регистриран на: 05 Окт 2006, 11:58

Re: Онлайн данни и поверителност

Мнениеот buckyjames » 19 Юли 2018, 11:13

allomylife143 написа:Millions of Clash Royale are unaware of and uninformed about how their personal information is being used, collected or shared in our digital society. How Games.lol Protects His Own Privacy Online. i want to know Keywords Tool can anybody answer mobile legends.


Милиони хора не са наясно и не са информирани за това как личната информация се използва, събира или споделя в нашето цифрово общество. Как Марк Зукърбърг защитава собствената си поверителност онлайн. Искам да знам, че всеки може да отговори
buckyjames
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Юли 2018, 11:08

Re: Онлайн данни и поверителност

Мнениеот ivanov_p » 19 Юли 2018, 12:19

И какво ще стане, когато някой ви знае данните? Вие да не ходите по улицата с маска на лицето и ръкавици, за да не оставите отпечатък, а може би сте си закрили и номера на колата?
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4326
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: Онлайн данни и поверителност

Мнениеот abo2012 » 28 Дек 2018, 12:02

В крайна сметка във всеки един сайт се събират лични данни и какво се случва с тях не е много ясно...
abo2012
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Дек 2018, 11:43


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


cron