начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Мъжки часовник

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Мъжки часовник

Мнениеот kozamostra » 17 Юни 2018, 14:58

Привет на всички! Бихте ли ми препоръчали онлайн магазин за оригинални часовници? И ако може хубава марка за мъжки часовници да се ориентирам поне по марка.. Благодаря!
"Днес не си живял, ако не си направил нещо за някого, който не може да ти се отплати." ~ Джон Бъниан
kozamostra
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 07 Май 2018, 15:46
Местоположение: Бургас

Re: Мъжки часовник

Мнениеот diqnailieva » 18 Юни 2018, 13:14

Аз последно подарих мъжки часовник и го взех от https://timezone-bg.com/ на Casio и момчето много се зарадва и каза, че съм го уцелила :D Виж разгледай там, все нещо ще си харесаш 8)
diqnailieva
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 09 Окт 2016, 18:37


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


cron