начало
Прокурорите видяха дискриминация към тях в чернова на проекта на Закона за адвокатурата Прокурорите видяха дискриминация към тях в чернова на проекта на Закона за адвокатурата

Кредити за пенсионери

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Кредити за пенсионери

Мнениеот desods » 09 Май 2018, 22:31

Здравейте хора, някой има ли представа къде ( в коя банка или друга небанкова институция) отпускат кредити на пенсионери. Леля ми иска да взима кредит и ме помоли да поразпитам тук и там как стоят нещата. Ще се радвам, ако някой ми помогне в търсенето.
desods
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Окт 2017, 15:39

Re: Кредити за пенсионери

Мнениеот mirel78 » 10 Май 2018, 21:38

Фирмите за бързи кредити отпускат на пенсионери и то при доста изгодни условия. Виж тази статия - https://cashcredit.bg/blog/polezno/kred ... nni-godini или по-скоро я покажи на леля си, мисля, че ще ѝ е полезна информацията.
mirel78
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 10 Апр 2016, 22:43

Re: Кредити за пенсионери

Мнениеот desods » 26 Май 2018, 23:21

Отпуснаха ѝ, оказа се, че става много лесно и без излишна бюрокращина. Благодарим ти. Дано докато станем ние пенсионери да се оправи малко положението и да не ни се налага да теглим кредити и да се чудим как да избутаме до следващата пенсия.
desods
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Окт 2017, 15:39

Re: Кредити за пенсионери

Мнениеот mirel78 » 27 Май 2018, 16:50

Да, в банките почва едно мотане, много е изнервящо.
mirel78
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 10 Апр 2016, 22:43

Re: Кредити за пенсионери

Мнениеот kdkrastev1234 » 28 Май 2018, 12:11

Банките отпускат по-трудно, защото ако си теглил 200 лв. искат да върнеш 250лв. А на бързите кредити ще върнеш 1200 лв.
advokat.k.krastev@gmail.com
https://justice-online.com/bg
kdkrastev1234
Потребител
 
Мнения: 631
Регистриран на: 27 Фев 2014, 08:22


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron