начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Лятна почивка

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Лятна почивка

Мнениеот mirel78 » 10 Май 2018, 21:46

Колеги, ще почивате ли тази година? Аз се чудя, но май ще отида в чужбина. Миналата година ходих в Гърция, но тази година ми се ходи на някой остров. Вие планирахте ли вече вашата почивка? Къде и кога ще ходите?
mirel78
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 10 Апр 2016, 22:43

Re: Лятна почивка

Мнениеот diqnailieva » 11 Май 2018, 14:59

Ние гледаме всяка година да водим децата на море, но в същото време да не харчим много пари, за да не се чудим после как да изкараме годината. Винаги предварително си намираме квартира, защото така излиза по-евтино. Онзи ден бях в търсене и си намерих една много готина квартира от https://pochivka.bg/kvartiri-varna-t14 , обадих се и я резервирах за средата на юли. Отдавна не сме ходили във Варна, но там е много хубаво, така че си мисля, че ще си изкараме добре.
diqnailieva
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 09 Окт 2016, 18:37

Re: Лятна почивка

Мнениеот tonislav » 16 Май 2018, 15:26

Аз ще ходя тази година в България на море, спряли сме се на Поморие. Някой ходил ли е там? Готино ли е?
tonislav
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 04 Май 2018, 22:45

Re: Лятна почивка

Мнениеот ivan_lawyer » 18 Май 2018, 05:29

Софийска адвокатска колегия - дефакто адвокатите от София, но и от Хасково и други градове почиваме ефективно в село Лозенец. То е морски курорт, на брега е, до станцията на Върховния административен съд. Тяхната станция на Върховния съд има басейн, нашата - няма.

Хубаво е селото - има забавления за деца. Там си водих синока. Бистрата или заведенията са еднотипни. Пиле с ориз, мусака, ама това е положението. Хубава е работата. Има и водни колела. Плажа е добре - за мое мнение. Има атракция с водни костенурки на един мост.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Лятна почивка

Мнениеот mirel78 » 27 Май 2018, 15:51

rzamen написа:Едно страхотно място!
Италия, Монтефиасконе, страхотно място! Хубаво е да се посет около 15 вгуст, тогава има голям фестивал на виното. Езерето Болсена заобиколено от страхотни градчета Болсена и Каподимонте си заслужават посещение. Наблизо е и умиращя град Банйо Реджо - страхотна гледка.. прекрасно!
Изображение
Baniu Regio

Сами ли се организирате?
mirel78
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 10 Апр 2016, 22:43

Re: Лятна почивка

Мнениеот ivoo56 » 15 Апр 2021, 06:57

Ами въпрос на вкус, навик и очаквания. На нас миналото лято ни хареса в приморско. То и много зависи от сезона дали е със пандемия или не и по кое време на сезона. Не ни харесват тълпите от които не може да се диша.
ivoo56
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Апр 2021, 06:49


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 13 госта


cron