начало
Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му

След развод майката стана наркоманка

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


След развод майката стана наркоманка

Мнениеот nikola_tomov » 02 Май 2018, 15:28

Добър ден ще обясня на кратко , с жена ми се разведохме по взаимно съгласие като аз имам право да виждам детето всяка 2 и 4 събота и неделя и когато се разберем през седмицата до сега нямаше проблем.
Вече няколко пъти я виждам че не е съвсем адекватна и в неделя отиде до wc докато бяхме на вън заедно и видях в чантата на детето 1 цигара марихоана нищо не и казах и се обадих на 112 и те нищо не направиха трябвало да имам доказателства какво правя сега ? моля за съвет детето е на 1 година и 4 месеца
nikola_tomov
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Май 2018, 15:21

Re: След развод майката стана наркоманка

Мнениеот vili_spasova » 02 Май 2018, 17:38

nikola_tomov написа:Добър ден ще обясня на кратко , с жена ми се разведохме по взаимно съгласие като аз имам право да виждам детето всяка 2 и 4 събота и неделя и когато се разберем през седмицата до сега нямаше проблем.
Вече няколко пъти я виждам че не е съвсем адекватна и в неделя отиде до wc докато бяхме на вън заедно и видях в чантата на детето 1 цигара марихоана нищо не и казах и се обадих на 112 и те нищо не направиха трябвало да имам доказателства какво правя сега ? моля за съвет детето е на 1 година и 4 месеца


Здравейте. Без да навлизам в подробности. Развели сте се. Хубаво. Поради някакви причина считате, че бившата Ви съпруга не може да се полага нужните грижи за общото Ви дете. Можете да опитате да я лишите от родителски права или да поискате съдът да постанови решение, детето да живее при Вас. Трябва да можете да докажете твърденията си пред съда. Хубаво, че сте извикали полиция, но те как да са сигурни, че Вие не сте поставили марихуаната в чантата на детето с цел да злепоставите майката.
В годините от опит /лош за съжаление/ се убедих, че караниците и разправиите между родителите се отразяват много негативно върху детето. Детето има нужда и от двамата родители. Дори и да са лош пример. Дори и да говорят и настройват детето срещу другия. Съветът ми е - опитайте да запазите доколкото можете поносими отношения с бившата си съпруга и интерес на физическото и психичното здраве на общото Ви дете. То е най - важният човек в живота и на двама Ви. Не го тровете с личните си кавги. Помогнете му да порасне нормален и пълноценен човек. Когато порасне, детето Ви само ще прецени кой родител колко струва и какво отношение заслужава. Дотогава се опитайте и двамата да му бъдете опора и хубав пример.
Не си въобразявай!
vili_spasova
Потребител
 
Мнения: 912
Регистриран на: 05 Дек 2007, 16:16
Местоположение: София

Re: След развод майката стана наркоманка

Мнениеот lawchoice » 02 Май 2018, 20:46

nikola_tomov написа:Добър ден ще обясня на кратко , с жена ми се разведохме по взаимно съгласие като аз имам право да виждам детето всяка 2 и 4 събота и неделя и когато се разберем през седмицата до сега нямаше проблем.
Вече няколко пъти я виждам че не е съвсем адекватна и в неделя отиде до wc докато бяхме на вън заедно и видях в чантата на детето 1 цигара марихоана нищо не и казах и се обадих на 112 и те нищо не направиха трябвало да имам доказателства какво правя сега ? моля за съвет детето е на 1 година и 4 месеца


В допълнение на предходният коментар от vili_spasova, би могло да се отбележи, че децата твърде често повтарят грешките на своите родители. В тази връзка е необходимо своевременно да направите всичко възможно, за да подсигурите качествено образование на вашето дете. Това е и едно от условията за реализирането му като пълноценен индивид в едно развито гражданско обшество!

А инак, имете два варианта за действие: Консултация с адвокат или пък отнасяне на въпроса Ви към "Съдебен спор" по Нова ТВ /с оглед подбраното заглавие на темата, характерно именно за този телевизионен формат/.
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44

Re: След развод майката стана наркоманка

Мнениеот nikola_tomov » 03 Май 2018, 08:37

Здравейте отново аз и бившата ми сме в много добри отношения детето е здраво усмихнато.
Не желая да я питам лично за да можем да продължим нормално за напред ако подам сигнал ще ми ограничи вижданията с детето аз не желая това ,за момента не знам как да процедирам трябва да я хвана на място и да викна полиция . Но тогава пак стигаме до развои на нещата че сигурно аз съм я накарал да пуши ,говорих с адвокат каза да изчакам малко да видя как ще продължи това но се притеснявам за здравето на детето не искам да го стресирам с защита на детето и други институции .
nikola_tomov
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Май 2018, 15:21

Re: След развод майката стана наркоманка

Мнениеот ivan_lawyer » 03 Май 2018, 09:48

Бе аз съм преживял Врачанското земетресение и не съм стресиран.

Ако не сте отчаяни нещо - какво пари ли нещо иска - купете й брошка и напред, тоест - обзаведете жената с нещо луксозно. На Балканския полуостров жена не се пуска.

Не му мислете за детето, няма да му стане нищо много.
То е дете на бъдещите дни.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron