начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Уроци за кандидатстудентски изпити?

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Уроци за кандидатстудентски изпити?

Мнениеот mirel78 » 24 Апр 2018, 19:18

Здравейте. Имам един малко странен въпрос, но се надявам да има кой да ми помогне тук. На сина ми му предстои кандидатстване догодина и иска да става правист. Можете ли да ми препоръчате някоя добра учителка по български в София, която да може да му дава уроци още от лятото, за да се подготви перфектно. Много ще съм благодарен и за всякакви други съвети свързани с това.
mirel78
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 10 Апр 2016, 22:43

Re: Уроци за кандидатстудентски изпити?

Мнениеот desods » 25 Апр 2018, 11:02

Разтърси се в https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0% ... 0%B8%D1%8F , има доста обяви. Дано намериш някоя добра учителка, която да го подготви. Къде иска да учи?
desods
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Окт 2017, 15:39

Re: Уроци за кандидатстудентски изпити?

Мнениеот mirel78 » 28 Апр 2018, 22:57

В Софийския държи, но може и в УНСС. Като цяло не виждам голяма разлика в университетите. Дано само чете здраво и намери нещо за стаж от по-рано.
mirel78
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 10 Апр 2016, 22:43

Re: Уроци за кандидатстудентски изпити?

Мнениеот desods » 29 Апр 2018, 17:48

Така е. Няма голямо значение, но все пак е важно в каква среда ще помогне. Нека първо влезе някъде пък после ще му мисли за стажове и т.н.
desods
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Окт 2017, 15:39


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


cron