начало

Митьо Очите и Миню Стайков превърнали болничната си стая в хранителен склад и аптека Митьо Очите и Миню Стайков превърнали болничната си стая в хранителен склад и аптека

Покупко-продажба чрез пълномощно

Правила на форума
Ако искате да Ви помогнат, помогнете и Вие: Българската Коледа - http://www.bgkoleda.bg/ ; SOS Детски селища България - http://www.sosbg.org/ ; Спаси, дари на .... - http://www.save-darina.org/ ; И АЗ МОГА - http://www.icantoo.eu/ ; Единен дарителски номер - http://dmsbg.com/projects_list_actual.php ; Коледа 365 - http://koleda365.org/ ...


Покупко-продажба чрез пълномощно

Мнениеот summerbreeze » 28 Фев 2018, 16:51

Здравейте,

Възможно ли е опълномощено лице да продаде на себе си имота, за който представлява собственика? В пълномощното е описано, че може да прави с имота каквото желае.

Благодаря!
summerbreeze
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 26 Фев 2015, 14:07

Re: Покупко-продажба чрез пълномощно

Мнениеот lexicon » 28 Фев 2018, 18:15

А нещо на тема, че може да договаря сам със себе си пише ли? Цитиран ли е чл. 38 от ЗЗД?
lexicon
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 16 Окт 2006, 11:03


Назад към Покупко-продажба


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron