начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

дискриминация ли е това?

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


дискриминация ли е това?

Мнениеот pitasht » 27 Яну 2018, 10:45

Смятате ли че има дискриминация в следната хипотеза или е нещо друго и какво може да се стори?
Учител в клас заявява следното: осиновените деца са деца на престъпници и вероятно ще станат такива в клас в който има такова дете и другите деца знаят за това че детето е соиновено.
pitasht
Активен потребител
 
Мнения: 1346
Регистриран на: 19 Май 2006, 09:18

Re: дискриминация ли е това?

Мнениеот katerinakuch » 31 Яну 2018, 00:54

Не мисля, че е дискриминация, просто е изказване на мнение от страна на преподавателя.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27

Re: дискриминация ли е това?

Мнениеот atanasovlaw » 31 Яну 2018, 10:19

Има Вътрешен правилник на всяко училище, със сигурност такива изявления са в противоречие с него, оттук следва дисциплинирана отговорност за даскала. Той може да обжалва през РИО.
atanasovlaw
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 23 Яну 2018, 13:55

Re: дискриминация ли е това?

Мнениеот pitasht » 31 Яну 2018, 17:10

katerinakuch написа:Не мисля, че е дискриминация, просто е изказване на мнение от страна на преподавателя.

Мение????
В клас в който има осиновено дете пред още 30 деца?
На кое викате мнение - вие се подигравате с поста.
Послание за мен- ето това дете е осиновено, за разлика от вас. То ще стане престъпник, защото родителите му са били такива и затова са го оставили да бъде осиновено. Моля ви.
Един образован, необремен с предразсъдъци учител един истински учител би разкарал историята на Джесика Лонг а не тъпотии, неподкрепени с нищо граничещи с малоумие и идиотизъм- извинявам се за стила.
https://dama.bg/article/dzhesika-long-ot-izostaveno-dete-do-edna-ot-naj-velikite-paraolimpijki/12725/
pitasht
Активен потребител
 
Мнения: 1346
Регистриран на: 19 Май 2006, 09:18

Re: дискриминация ли е това?

Мнениеот atanasovlaw » 01 Фев 2018, 10:44

Предприемете действия- препоръчвам сигналът Ви да е и до училището, с копие до РИО. Като предложете доказателства под форма на показания на другите деца, ако нямате веществени. Успех.
atanasovlaw
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 23 Яну 2018, 13:55

Re: дискриминация ли е това?

Мнениеот omar2002 » 07 Мар 2018, 07:21

на мнение от страна на преподавателя.


ruby888
omar2002
Младши потребител
 
Мнения: 40
Регистриран на: 26 Окт 2017, 10:59

Re: дискриминация ли е това?

Мнениеот neromare » 06 Яну 2019, 01:00

Не знам дали е дискриминация, обаче е обида. Според мен цели да обиди (накърни) някой.
neromare
 


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


cron