начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Надвнесени вноски

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Надвнесени вноски

Мнениеот Gacony » 26 Ное 2017, 10:38

Здравейте!
Като самоосигуряващ се, внесох Здравната си осигуровка авансово за цялата 2017-та. Тогава бях безработен. Обаче, започнах работа от 1-ви ноември. В случая се оказа, че съм надвнесал здравните си осигуровки за ноември и декември, след като веднъж аз съм ги аз съм ги платил, а същевременно и фирмата ми ги удържа и внася във фонда. Мога ли да си взема надвнесените осигуровките за последните 2 месеца от годината и ако е възможно, как?
Благодаря ви за отговора!
Gacony
Младши потребител
 
Мнения: 54
Регистриран на: 19 Фев 2007, 21:48
Местоположение: София

Re: Надвнесени вноски

Мнениеот morka » 16 Дек 2017, 01:04

можете
подавате това в ТД на НАП по постоянен адрес
morka
Младши потребител
 
Мнения: 71
Регистриран на: 24 Авг 2014, 22:24

Re: Надвнесени вноски

Мнениеот Gacony » 23 Фев 2018, 11:13

morka написа:можете
подавате това в ТД на НАП по постоянен адрес


Morka, много ви благодаря за отговора!
Случайно днес отворих сайта и видях, че сте ми отговорили.
Хубав ден!
Gacony
Младши потребител
 
Мнения: 54
Регистриран на: 19 Фев 2007, 21:48
Местоположение: София


Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


cron