начало

ВКС решава може ли да бъдат атакувани безсрочно договорите, сключени от незапретени психичноболни ВКС решава може ли да бъдат атакувани безсрочно договорите, сключени от незапретени психичноболни

Община ли бе...........

Правила на форума
Ако искате да Ви помогнат, помогнете и Вие: Българската Коледа - http://www.bgkoleda.bg/ ; SOS Детски селища България - http://www.sosbg.org/ ; Спаси, дари на .... - http://www.save-darina.org/ ; И АЗ МОГА - http://www.icantoo.eu/ ; Единен дарителски номер - http://dmsbg.com/projects_list_actual.php ; Коледа 365 - http://koleda365.org/ ...


Община ли бе...........

Мнениеот nina7493 » 12 Мар 2017, 21:29

Здравейте, издадоха ми това обявление от общината и ме убеждават, че кмета ще ми издаде заповед за одобрен проект на ПУП-а ми, след като измине 14 дневния срок за обжалване.Да, но в обявлението пише : На основание чл.128,ал.5 от ЗУТ в четиринадесет дневен срок от съобщението, недоволните могат да обжалват ЗАПОВЕДТА пред Административен съд гр.Бургас.
Коя заповед да обжалват като няма издадена такава? Бланката ли им е некадърно написана или трябваше да имам издадена заповед ? Благодаря Ви :(
П.С не мога да кача файла, за това копирам текста :
ОБЯВЛЕНИЕ
№РД-12-17/28.02.2017Г.
Общинска администрация гр.Царево, на основание чл.128 ал 3 от ЗУТ съобщава на заинтересуваните лица,че е изработен проект за ' подробен устроиствен план ПУП/ПЗ/ и работен устройствен план РУП по ул "Пелова нива и ул."Христо Ботев" за ПИ48619.502.298ЛИ48619.502.299 от КК на гр.Царево при спазване на показателите на устройствена зона „Жм" за УПИ 1,299 в кв 17 височина < 3 ет.(10м.), при спазване на чл.27,ал.З от ЗУТ за УПИ 1298 в кв.17: Пл.40%, Кинт 1.2, Пл.озел < 40о/о, Височина до < 3 ет (1 Ом ) ^ Същия е разгледан и приет от Общински експертен съвет по устройство на територията при Община Царево с решение по точка 1 2 от Протокол №2/23.02.2017г. Проектът се съхранява в Дирекция "Устройство на територията" и може да бъде предоставен за разглеждане по всяко време на работния ден На основание чл.128,ал.5 от ЗУТ в четиринадесет дневен срок от съобщението, недоволните могат да обжалват заповедта " пред Административен съд гр.Бургас. Р
nina7493
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 31 Мар 2015, 18:23

Re: Община ли бе...........

Мнениеот aspida » 26 Мар 2017, 11:37

Най- вероятно общинарският кретен от Царево е имал предвид чл.129ал.2 ЗУТ, но по големият административен кретен (неговият началник) си е въобразил че по този начин ще може да "накърка добитъка". Имате два начина на реакция и двата са свързани с откриването на опитен в тази материя адвокат. Това обаче вече си е Ваша грижа и Ваша преценка.
Аз определям какво е моя работа!
Аватар
aspida
Потребител
 
Мнения: 113
Регистриран на: 08 Мар 2010, 21:50


Назад към Строителство и регулация


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron