начало
Отговорността на посредниците в контекста на новия Регламент за цифровите услуги Отговорността на посредниците в контекста на новия Регламент за цифровите услуги

изплащане на отпуска след изтичане на майчинство

Трудовоправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


изплащане на отпуска след изтичане на майчинство

Мнениеот alaala » 26 Яну 2017, 20:58

здравейте ,въпросът ми е следният,до 23,01,2017 бях по майчинство на 24,01,2017 трябваше да се ява на работа, но си подадох заявление за прекратяване на договорът ми по взаимно съгласие до момента имам полагаща ми се отпуска от 100 дена която не съм я използвала ,И искам да ми я изплатят на ръка,работата ми се намира в София а аз живея в провинцията от работата ми казаха ,че не могат да ми заплатят отпуската в деня на връщането на трудовата ми книжка и даването на заповедта за освобождаване понеже нямало да са направени ведомостите за месец януари понеже там се работи с месец назад,а аз искам да хвана 7 дневния срок за регистриране в бюрото по труда ,и ми казаха че документите могат да ми ги попълнат и да ми ги пратят по пощата и аз да им върна тяхното копие подписано от мен по пощата ,днес ми казаха че ми изпращат документите ,но имало вероятност да ми изплатят отпуската на два пъти ,Бихте ли ми казали в случаят имат ли това право и дали да приема трудовата ми книжка и заповедта и дали да подпиша тяхното копие и да им го върна Ще бъда много благодарна ако някой ми даде съвет какво да направя
alaala
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Яну 2017, 20:25

Назад към Трудово право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron