начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Да помогнем на Иван

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот lexy21 » 03 Юли 2013, 22:52

Нещо не ми излиза опцията за редакция на поста ми, инициирал темата :roll: и при това положение не знам как да отразя в него
filipg написа:... неволно съм подвел lexy21 , разменени са местата на дарителската и личната сметка. Дарителската е BG33UNCR70001520946090 , а личната - BG28UNCR70001518903166 .

Не мога да отразя в поста си редакцията, че посоченият от мен номер за дарителска е всъщност номерът на личната сметка и обратното :( Сигурно съм пропуснала нещо и вече има период от време, в който може да се редактират постове... но е факт, че опцията "промени" не ми излиза на първия пост :roll:
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот muza_ » 04 Юли 2013, 10:30

filipg написа: ... с един акъл зиме и лете не е лесно. :) Още веднъж благодаря на всички ,само на г-жа Муза няма :wink: тя знае що :lol: :lol: :lol: Лека вечер!


:lol: :lol: :lol:

Филка,
Ако ще се почувстваш по-добре, ще отделя време. :lol:
Приемам благодарности от 1 нула нула без пет, до 1 часа. :lol:
muza_
Потребител
 
Мнения: 915
Регистриран на: 07 Яну 2009, 22:31

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот bird_of_paradise » 04 Юли 2013, 14:37

:)
Последна промяна bird_of_paradise на 04 Юли 2013, 16:49, променена общо 1 път
"Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки.”
bird_of_paradise
Активен потребител
 
Мнения: 2668
Регистриран на: 25 Яну 2013, 15:27

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот lexy21 » 04 Юли 2013, 16:02

bird_of_paradise написа:...за пляскане си!...

Съм, съм :oops: Опитах редакция веднага, щом разбрах - ама не дава. Писах на админ и тук също я моля да редактират първия ми пост като отразят, че първата посочена от мен банкова сметка е ЛИЧНАТА, а втората - ДАРИТЕЛСКАТА.
Птиче, сама подмених и собственото си намерение :lol:, макар че в моя случай "подмяната" май е за добро, защото не бях дообмислила :wink:
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот Melly » 04 Юли 2013, 16:13

Eй, и аз съм в "кюпа", а не исках да е така, щото намерението ми беше да може възможно най-бързо да се ползват средствата за неотложни нужди. Нищо, това ще е повод за поправка. :D
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот lexy21 » 04 Юли 2013, 16:38

След бърза модераторска намеса, всичко си дойде на мястото :lol: Благодарности към екипа на форума.
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот muza_ » 09 Юли 2013, 22:50

Документите от клиниката Джон Хопкинс - Анадолу.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
muza_
Потребител
 
Мнения: 915
Регистриран на: 07 Яну 2009, 22:31

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот bird_of_paradise » 25 Юли 2013, 16:46

Знам, че е сезонът на отпуските, но знам и че "отпуск" е лоша дума за адвокатите :) , та ако колега, или друг, има на сърце- да напомня, че проблемът с помощта си е все така актуален.
"Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки.”
bird_of_paradise
Активен потребител
 
Мнения: 2668
Регистриран на: 25 Яну 2013, 15:27

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот filipg » 26 Юли 2013, 20:37

bird_of_paradise написа:Знам, че е сезонът на отпуските, но знам и че "отпуск" е лоша дума за адвокатите :) , та ако колега, или друг, има на сърце- да напомня, че проблемът с помощта си е все така актуален.
Като ,че ли сега е повече от актуален. Единия от родителите му ( майката ) предложи да му стане донор на бъбрек,тъй като са една кръвна група. Предстоят изследвания за ниво на съвместимост. Те за жалост не се финансират от здравната каса. Сумата е около 800 лв общо и за двете изследвания. За момента в дарителската сметка има 550 лв , недостатъчни за финасирането на изследванията .При ниво на съвместимост над 50 % ще се пристъпи и към самата операция. Операцията ще мине по здравна каса в Александровска болница ,тъй като Иван си има собствен донор. Обаче ,макар че минава по здравна каса,т.е. безплатно ,понеже има избор на екип и т.н. пък и явно наистина няма безплатен обяд,ако има събрани средства над сумата нужна за изследвания ,и др. ще бъде използвана за дарение към болницата и/или към екипа .....
filipg
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 24 Юни 2013, 18:31

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот lexy21 » 26 Юли 2013, 21:11

Дано "собственият донор" - майката, се окаже съвместим! Вярвам, че парите за изследванията в тази връзка ще се съберат бързо. Пожелавам, на първо място, съвместимост и, след това - успешна интервенция и за двамата!!!
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот filipg » 24 Сеп 2013, 23:32

Към момента по дарителската сметка има събрани 800 лв и в сряда започват изследванията за съвместимост на Иван и майка му и после евентуална трансплантация. Кампанията все още е открита, ще има нужда от средства за медикаменти за преди и след операцията . Надяваме се да има още хора да се отзоват. Лека вечер.
filipg
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 24 Юни 2013, 18:31

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот muza_ » 25 Сеп 2013, 15:56

Дано, майката на Иван, успее да даде последното нещо, което би могла, за сина си ... :)
muza_
Потребител
 
Мнения: 915
Регистриран на: 07 Яну 2009, 22:31

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот filipg » 14 Яну 2014, 22:49

Здравейте и за много години! Изследванията за съвместимост на Иван и майка му ,преминаха успешно. Първо в Бургас им направиха едни изследвания ( по-късно г-жа Муза ще качи документа ) за които от дарителската сметка бяха изразходвани 500 лв. Пътуваха 2-3 пъти до София ,Александровска болница ,там ги приема проф. Паскалев и им се правят допълнителни изследвания и се оказва ,че имат необходимото ниво на съвместимост и засега им е казано ,че февруари т.г. ще бъде пристъпено към трансплантация. Общо по дарителската сметка досега бяха събрани 800лв ,от които както писах по-горе 500 лв ,бяха изплатени на клиника в Бургас ,а останалите 300 ( сега ще похваля съвсем заслужено Булбанк) бяха им осребрени транспортните разходи! По личната сметка също е имало преводи ,последно от техни приятели. Кампанията продължава. При дай боже успешно преминаване на трансплантацията ,ще са нужни средства за пътуване през първите няколко месеца до София за контролни прегледи , медикаменти ,макар че някои основни , но само по по трансплантацията,може да ги поеме здравната каса. Но както е видно от епикризите Иван има и други болести и средства за лекарства и неотложни ежедневни нужди ще трябват.Лека вечер !
filipg
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 24 Юни 2013, 18:31

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот muza_ » 14 Яну 2014, 22:52

Изображение

:)
muza_
Потребител
 
Мнения: 915
Регистриран на: 07 Яну 2009, 22:31

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот votpuska » 07 Фев 2014, 21:21

Като видях заглавието помислих че става дума за потребителя ivanlawyer и ще някаква подигравка. :mrgreen: На него май не може да му се помогне. :lol: :lol:
Юризмът не е лъжица за всяка уста!
votpuska
Потребител
 
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Ное 2012, 16:06

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот filipg » 30 Юни 2015, 00:19

Иван почина преди около час. Искам да благодаря от мое и от името на семейството му за оказаната помощ от вас. Поради ред причини ,които скоро ще опиша трансплантацията не можа да се осъществи. Светла му памет!
filipg
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 24 Юни 2013, 18:31

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот Melly » 30 Юни 2015, 08:11

Съжалявам да го чуя...
Изказвам съболезнования на близките му.
Нека Иван почива в мир.
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот lexy21 » 30 Юни 2015, 11:17

Да почива в мир!
Съболезнования на семейството и близките...
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот muza_ » 02 Юли 2015, 19:49

Беше боец! Не успя ... Може би, защото последното развите, му е отрязало всички надежди, и го е прекършило ...
Да почива в мир!
muza_
Потребител
 
Мнения: 915
Регистриран на: 07 Яну 2009, 22:31

Предишна

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта