начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

Пълномощно за отписване на МПС

Дискусии и казуси в областта на административното право и процес
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Пълномощно за отписване на МПС

Мнениеот igurov » 13 Апр 2015, 21:09

Здравейте,

бихте ли ме насочили към пример за пълномощно за отписване на МПС пред КАТ и данъчните.

Благодаря предварително,
Илия
igurov
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Апр 2015, 21:01

Re: Пълномощно за отписване на МПС

Мнениеот nk7702n » 14 Апр 2015, 00:55

Примери няма,пълномощно се пише от адвокат, в съответната форма и със съдържание, така че да Ви послужи пред КАТ и пред съответната данъчна служба.
nk7702n
Старши потребител
 
Мнения: 6454
Регистриран на: 01 Юли 2010, 11:02

Re: Пълномощно за отписване на МПС

Мнениеот emstoianova_ » 14 Апр 2015, 08:15

:shock: или директно при първия нотариус, там за 5 минути ще ти е готово :shock:
emstoianova_
Младши потребител
 
Мнения: 55
Регистриран на: 18 Фев 2013, 18:19

Re: Пълномощно за отписване на МПС

Мнениеот bobarka » 14 Апр 2015, 11:53

Здравейте,

Мен също ме интересува този въпрос. Възможно ли е някой да качи подобно пълномощно или да загатне какво трябва да пише в него (пред кого да послужи точно и какви са правата на упълномощеното лице)?
Разбира се, адвокат или нотариус ще го направят, както трябва, но на мен ще ми го заверяват от консулската служба и е малко сложно да търся някого да ми го напише.

Поздрави,
Боянка
bobarka
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Апр 2015, 11:42

Re: Пълномощно за отписване на МПС

Мнениеот nk7702n » 14 Апр 2015, 11:54

emstoianova_ написа::shock: или директно при първия нотариус, там за 5 минути ще ти е готово :shock:

Зависи от това колко хора чакат на опашка там и дали конкретният адвокат не пише по-бързо от нотариуса. :)
П.П. И да не вземете да забравите,че адвокатският труд се заплаща,независимо,че се намираме в Бг.
nk7702n
Старши потребител
 
Мнения: 6454
Регистриран на: 01 Юли 2010, 11:02


Назад към Административно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


cron