начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

molia za raziasnenie

Казуси свързани с придобиване, установяване, освобождаване и възстановяване на гражданство. Статут. Визови проблеми.


molia za raziasnenie

Мнениеот Master_m76pt » 03 Сеп 2004, 14:57

iskam da znam dali ima niakakvi zabrani za izlizane izvun granica ako ima niakakvi zaduljenia kum stranata? V smisal aktove kum KAT i ako ima do kakuv razmer e pozvoleno da sa zaduljeniata i taka na tatak ? sushto ima li niakakvi drugi spirachki da se izliza izvun stranata.? Molia da mi otgovorite ako moje . I vse pak blagodaria vi mnogo.
Master_m76pt
 

Re: molia za raziasnenie

Мнениеот sunshine_75 » 03 Сеп 2004, 16:00

Забраната за напускане на РБ като принудителна административна мярка по ДПК може да бъде наложена /от данъчна администрация или Агенцията за държ.вземания/ за публични задължения /неплатени глоби, данъци, осигуровки/ в размер над 5 000лв., за които няма възможност да бъдат обезпечени с някакво имущество-МПС, имот и т.н.За по-ниски размери може да бъде наложена от прокурор-обикновено спрямо чужденци, докато не заплатят глобата, на която са били осъдени по дела от наказателен характер.
В случай, че не сте сигурен/-на дали имате наложена такава забрана като мярка, направете справка в съответното РДВР на МВР по постоянен адрес, "Документи за самоличност" и то преди да предприемете патуване зад граница, за да не се окажете в кофти ситуация на самото КПП..
sunshine_75
Потребител
 
Мнения: 821
Регистриран на: 13 Окт 2004, 09:36


Назад към Гражданство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


cron