начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Да помогнем на Иван

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот lexy21 » 03 Юли 2013, 22:52

Нещо не ми излиза опцията за редакция на поста ми, инициирал темата :roll: и при това положение не знам как да отразя в него
filipg написа:... неволно съм подвел lexy21 , разменени са местата на дарителската и личната сметка. Дарителската е BG33UNCR70001520946090 , а личната - BG28UNCR70001518903166 .

Не мога да отразя в поста си редакцията, че посоченият от мен номер за дарителска е всъщност номерът на личната сметка и обратното :( Сигурно съм пропуснала нещо и вече има период от време, в който може да се редактират постове... но е факт, че опцията "промени" не ми излиза на първия пост :roll:
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот muza_ » 04 Юли 2013, 10:30

filipg написа: ... с един акъл зиме и лете не е лесно. :) Още веднъж благодаря на всички ,само на г-жа Муза няма :wink: тя знае що :lol: :lol: :lol: Лека вечер!


:lol: :lol: :lol:

Филка,
Ако ще се почувстваш по-добре, ще отделя време. :lol:
Приемам благодарности от 1 нула нула без пет, до 1 часа. :lol:
muza_
Потребител
 
Мнения: 915
Регистриран на: 07 Яну 2009, 22:31

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот bird_of_paradise » 04 Юли 2013, 14:37

:)
Последна промяна bird_of_paradise на 04 Юли 2013, 16:49, променена общо 1 път
"Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки.”
bird_of_paradise
Активен потребител
 
Мнения: 2668
Регистриран на: 25 Яну 2013, 15:27

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот lexy21 » 04 Юли 2013, 16:02

bird_of_paradise написа:...за пляскане си!...

Съм, съм :oops: Опитах редакция веднага, щом разбрах - ама не дава. Писах на админ и тук също я моля да редактират първия ми пост като отразят, че първата посочена от мен банкова сметка е ЛИЧНАТА, а втората - ДАРИТЕЛСКАТА.
Птиче, сама подмених и собственото си намерение :lol:, макар че в моя случай "подмяната" май е за добро, защото не бях дообмислила :wink:
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот Melly » 04 Юли 2013, 16:13

Eй, и аз съм в "кюпа", а не исках да е така, щото намерението ми беше да може възможно най-бързо да се ползват средствата за неотложни нужди. Нищо, това ще е повод за поправка. :D
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот lexy21 » 04 Юли 2013, 16:38

След бърза модераторска намеса, всичко си дойде на мястото :lol: Благодарности към екипа на форума.
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот muza_ » 09 Юли 2013, 22:50

Документите от клиниката Джон Хопкинс - Анадолу.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
muza_
Потребител
 
Мнения: 915
Регистриран на: 07 Яну 2009, 22:31

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот bird_of_paradise » 25 Юли 2013, 16:46

Знам, че е сезонът на отпуските, но знам и че "отпуск" е лоша дума за адвокатите :) , та ако колега, или друг, има на сърце- да напомня, че проблемът с помощта си е все така актуален.
"Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки.”
bird_of_paradise
Активен потребител
 
Мнения: 2668
Регистриран на: 25 Яну 2013, 15:27

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот filipg » 26 Юли 2013, 20:37

bird_of_paradise написа:Знам, че е сезонът на отпуските, но знам и че "отпуск" е лоша дума за адвокатите :) , та ако колега, или друг, има на сърце- да напомня, че проблемът с помощта си е все така актуален.
Като ,че ли сега е повече от актуален. Единия от родителите му ( майката ) предложи да му стане донор на бъбрек,тъй като са една кръвна група. Предстоят изследвания за ниво на съвместимост. Те за жалост не се финансират от здравната каса. Сумата е около 800 лв общо и за двете изследвания. За момента в дарителската сметка има 550 лв , недостатъчни за финасирането на изследванията .При ниво на съвместимост над 50 % ще се пристъпи и към самата операция. Операцията ще мине по здравна каса в Александровска болница ,тъй като Иван си има собствен донор. Обаче ,макар че минава по здравна каса,т.е. безплатно ,понеже има избор на екип и т.н. пък и явно наистина няма безплатен обяд,ако има събрани средства над сумата нужна за изследвания ,и др. ще бъде използвана за дарение към болницата и/или към екипа .....
filipg
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 24 Юни 2013, 18:31

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот lexy21 » 26 Юли 2013, 21:11

Дано "собственият донор" - майката, се окаже съвместим! Вярвам, че парите за изследванията в тази връзка ще се съберат бързо. Пожелавам, на първо място, съвместимост и, след това - успешна интервенция и за двамата!!!
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот filipg » 24 Сеп 2013, 23:32

Към момента по дарителската сметка има събрани 800 лв и в сряда започват изследванията за съвместимост на Иван и майка му и после евентуална трансплантация. Кампанията все още е открита, ще има нужда от средства за медикаменти за преди и след операцията . Надяваме се да има още хора да се отзоват. Лека вечер.
filipg
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 24 Юни 2013, 18:31

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот muza_ » 25 Сеп 2013, 15:56

Дано, майката на Иван, успее да даде последното нещо, което би могла, за сина си ... :)
muza_
Потребител
 
Мнения: 915
Регистриран на: 07 Яну 2009, 22:31

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот filipg » 14 Яну 2014, 22:49

Здравейте и за много години! Изследванията за съвместимост на Иван и майка му ,преминаха успешно. Първо в Бургас им направиха едни изследвания ( по-късно г-жа Муза ще качи документа ) за които от дарителската сметка бяха изразходвани 500 лв. Пътуваха 2-3 пъти до София ,Александровска болница ,там ги приема проф. Паскалев и им се правят допълнителни изследвания и се оказва ,че имат необходимото ниво на съвместимост и засега им е казано ,че февруари т.г. ще бъде пристъпено към трансплантация. Общо по дарителската сметка досега бяха събрани 800лв ,от които както писах по-горе 500 лв ,бяха изплатени на клиника в Бургас ,а останалите 300 ( сега ще похваля съвсем заслужено Булбанк) бяха им осребрени транспортните разходи! По личната сметка също е имало преводи ,последно от техни приятели. Кампанията продължава. При дай боже успешно преминаване на трансплантацията ,ще са нужни средства за пътуване през първите няколко месеца до София за контролни прегледи , медикаменти ,макар че някои основни , но само по по трансплантацията,може да ги поеме здравната каса. Но както е видно от епикризите Иван има и други болести и средства за лекарства и неотложни ежедневни нужди ще трябват.Лека вечер !
filipg
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 24 Юни 2013, 18:31

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот muza_ » 14 Яну 2014, 22:52

Изображение

:)
muza_
Потребител
 
Мнения: 915
Регистриран на: 07 Яну 2009, 22:31

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот votpuska » 07 Фев 2014, 21:21

Като видях заглавието помислих че става дума за потребителя ivanlawyer и ще някаква подигравка. :mrgreen: На него май не може да му се помогне. :lol: :lol:
Юризмът не е лъжица за всяка уста!
votpuska
Потребител
 
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Ное 2012, 16:06

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот filipg » 30 Юни 2015, 00:19

Иван почина преди около час. Искам да благодаря от мое и от името на семейството му за оказаната помощ от вас. Поради ред причини ,които скоро ще опиша трансплантацията не можа да се осъществи. Светла му памет!
filipg
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 24 Юни 2013, 18:31

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот Melly » 30 Юни 2015, 08:11

Съжалявам да го чуя...
Изказвам съболезнования на близките му.
Нека Иван почива в мир.
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот lexy21 » 30 Юни 2015, 11:17

Да почива в мир!
Съболезнования на семейството и близките...
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Да помогнем на Иван

Мнениеот muza_ » 02 Юли 2015, 19:49

Беше боец! Не успя ... Може би, защото последното развите, му е отрязало всички надежди, и го е прекършило ...
Да почива в мир!
muza_
Потребител
 
Мнения: 915
Регистриран на: 07 Яну 2009, 22:31

Предишна

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


cron