начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

Конкурс за главен митнически инспектор в АМ

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Конкурс за главен митнически инспектор в АМ

Мнениеот ivel7412 » 07 Ное 2012, 11:22

Здравейте,
интересува ме някой явявал ли се е на конкурс за главен митнически инспектор? Интересува ме, дали конкурса се различава от конкурса за младши митнически инспектор. За тази длъжност /главен митнически инспектор/ изискванията са завишени и ме притеснява, че самият конкурс ще е по-тежък от конкурса за младши митнически инспектор. По-навътре ли трябва да се влезе в нормативната материя за този конкурс...
В петък 09.11.2012г. съм на конкурс във Варна и се притеснявам доста по тази тема :?
Благодаря предварително....
ivel7412
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Яну 2009, 18:24

Re: Конкурс за главен митнически инспектор в АМ

Мнениеот andre6koto » 08 Ное 2012, 08:43

Здравей! За съжаление не мога да ти помогна с информация, но поне може да обсъдим възможните варианти, ако искаш. Ако не-в петък ще се видим в залата. Желая ти успех :D
andre6koto
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Ное 2012, 08:30

Re: Конкурс за главен митнически инспектор в АМ

Мнениеот ivel7412 » 08 Ное 2012, 09:02

andre6koto написа:Здравей! За съжаление не мога да ти помогна с информация, но поне може да обсъдим възможните варианти, ако искаш. Ако не-в петък ще се видим в залата. Желая ти успех :D


Ами все е нещо, да започнем от някъде :wink:

Много е лошо, че няма никакво инфо от бивши участници, какво ще представлява изпита....а напрежението расте ли, расте.... :roll:
ivel7412
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Яну 2009, 18:24

Re: Конкурс за главен митнически инспектор в АМ

Мнениеот andre6koto » 08 Ное 2012, 10:43

Знаеш ли предпочитам да не го правя толкова публично. Ако искаш ми изпрати телефон на лично съобщение или на andreevi777@gmail.com и аз ще се свържа с теб.
andre6koto
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Ное 2012, 08:30


Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron