начало
Отборът на СУ „Св. Климент Охридски“ стигна до полуфинал в най-голямото състезание по космическо право Отборът на СУ „Св. Климент Охридски“ стигна до полуфинал в най-голямото състезание по космическо право

pomo6t-davnost-zz

Казуси за недвижими имоти


pomo6t-davnost-zz

Мнениеот zakon4o » 27 Фев 2004, 00:20

Po kakav na4in moga da se snabdia s not. akt za sobst. na zem.zemia'koiato e polzvana ot diado mi i predi vlizane b TKZS ,niamame pismeni dokumenti no ot 1988g diado mi,koito p4ina 2002g ia e polzval ,sled neg.smart ia polzvam az kato negov nasl.Notariusa otkazva da mi izdade not.akt vaz osnova na obst. proverka..Prez celia period ot 1988g i pla6ame danacite.
zakon4o
 

Re: pomo6t-davnost-zz

Мнениеот harmaiani » 27 Фев 2004, 08:49

Струва ми се,че във Вашия случай нотариалния акт по обстоятелствена проверка е единственото разрешение.Интересно ми е как се мотивира нотариусът, за да Ви откаже.Можете да обжалвате неговия отказ или да се обърнете към друг нотариус.
harmaiani
 

Re: pomo6t-davnost-zz

Мнениеот дон » 27 Фев 2004, 09:16

Zawedi ustanowitelen isk za sobstwenost sre6tu ob6tinata
дон
 

Re: pomo6t-davnost-zz

Мнениеот boba » 27 Фев 2004, 11:46

Подавали ли сте заявление до Общинската служба "Земеделие и гори" /бившите Поземлени комисии/ за възстановяване /без стари документи, дори само по декларация/ и правили ли сте проверки дали земеделската земя не е заявена и възстановена на други стари собственици /респективно на техните наследници/. Правото на ползване на дядо Ви учредено ли е по някакъв начин - напр. с постановление на МС, на ЦК на БКП и др.?
boba
 

Re: pomo6t-davnost-zz

Мнениеот zakon4o » 02 Мар 2004, 00:11

blagodaria na vsi4ki kolegi.mislia vaprosa mi da se uredi po reda na zspzz ako namerim givi svideteli.
zakon4o
 


Назад към Имотни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron