начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Без трудов договор

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Без трудов договор

Мнениеот deki88 » 30 Май 2011, 12:07

Здравейте, не съм сигурна дали точно в този раздел трябва да пиша, така че ме извинете ако не е тук.
Моля за компетентно мнение, проблемът ми е следният:
Започнах работа във фирма "Анттоанета 19" ЕООД преди да разбера, че съм бременна, вече родих (на 04.05), трудов договор не ми е даден да подпиша.Работодаля ми отказва да вземе болничните ми листи за бременност и майчинство, както и да ми даде координати на счетоводителката на фирмата за да го направя сама.
Моля кажете към кого да се обърна или поне дали мога да намеря координатите на счетоводителката само по името на фирмата?
deki88
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Май 2011, 14:57

Re: Без трудов договор

Мнениеот sechka » 30 Май 2011, 12:34

Отивате в Инспекция по труда и им казвате, това което сте написали тук.
sechka
Младши потребител
 
Мнения: 40
Регистриран на: 30 Май 2011, 12:32


Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


cron