начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Още един въпрос за ипотекиран имот

Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Още един въпрос за ипотекиран имот

Мнениеот konu6ka » 02 Яну 2011, 12:18

Здравейте, искам да ви попитам следното :
Искам да закупя апартамент от публична продан за сумата от 30 000 лв. Имота е ипотекиран за сумата от 60 000 лв в полза на една банка. Знам, че тежестта от имота се прехвърля на новия собственик. Това означава ли, че остатъка от ипотеката ще тежи върху мен? Благодаря ви предварително.
konu6ka
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 24 Ное 2010, 15:44

Re: Още един въпрос за ипотекиран имот

Мнениеот fbr65 » 02 Яну 2011, 15:36

konu6ka написа: Знам, че тежестта от имота се прехвърля на новия собственик.

Това от къде го знаете.
fbr65
Потребител
 
Мнения: 221
Регистриран на: 14 Мар 2010, 19:44

Re: Още един въпрос за ипотекиран имот

Мнениеот konu6ka » 02 Яну 2011, 16:00

Чета го в този форум.
Какви са рисковете според вас ?
konu6ka
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 24 Ное 2010, 15:44

Re: Още един въпрос за ипотекиран имот

Мнениеот fbr65 » 02 Яну 2011, 16:26

Не знам точно откъде сте го видяли, но това определено не е вярно. Когато купувате на търг, организиран от съдия изпълнител, имота се придобива чист от всякакви тежести. Рисковете са предимно във времево естество, т.к. има доволно количество възможности за протакане на придобиването. Вижте това . Донякъде отговаря на въпросите Ви.
fbr65
Потребител
 
Мнения: 221
Регистриран на: 14 Мар 2010, 19:44


Назад към Ипотека


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron