начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

изпити за младши прокурори

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


изпити за младши прокурори

Мнениеот jivko_stoev » 25 Дек 2010, 21:50

Здравейте,може ли да ми кажете откъде могат да се набавят материали за подготовка за изпитите за младши прокурори ,които се провеждат от ВСС,както и откъде може да се подготвя за казусите?Ще се радвам ,ако някой има информация да я сподели с мен ,а още повече ,ако такъв е човек,който вече се е пробвал на тези изпити :) благодаря предварително !
jivko_stoev
Младши потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Окт 2008, 18:46

Re: изпити за младши прокурори

Мнениеот ralitsarbg » 29 Дек 2010, 11:48

Здравей, Живко!

Във форума в раздела за Конкурси и изпити има самостоятелна тема "Как да направя качествена подготовка за конкурс".

В нея тазгодишните участници в конкурса споделят начина, по който са се подготвяли.

Готова рецепта за спечелване на конкурса, естествено, няма...но има две важни съставки - много учене и вяра в собствените сили.

Успех!
ralitsarbg
Потребител
 
Мнения: 189
Регистриран на: 18 Фев 2005, 17:06
Местоположение: гр. София

Re: изпити за младши прокурори

Мнениеот jivko_stoev » 29 Дек 2010, 13:47

Много ти благодаря Ралица за изчерпателния отговор!!!
Просто съм нов тук и още не мога да се ориентирам :) иначе се съгласявам изцяло с твоето мнение ,че точна рецепта няма за спечелването на конкурса,само още се чудя дали са верни слуховете ,че всички обявени места са предварително определени от кого ще бъдат заети,но дори и да е така все пак съм решил да се пробвам :)
Аз също ти желая успех в начинанията , в които си се захванала!!! :)
jivko_stoev
Младши потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Окт 2008, 18:46

Re: изпити за младши прокурори

Мнениеот ralitsarbg » 29 Дек 2010, 22:06

Благодаря ти за пожеланията, Живко! Ще имам нужда. :wink:

Успех в конкурсите, дано имаш късмет да са скоро, но и следи промените в ЗСВ...
ralitsarbg
Потребител
 
Мнения: 189
Регистриран на: 18 Фев 2005, 17:06
Местоположение: гр. София

Re: изпити за младши прокурори

Мнениеот jivko_stoev » 30 Дек 2010, 16:04

Дам ,непременно ще следя промените , разгледах и темата , в която сте разисквали някои неща относно изпитите за младши прокурори :) заинтригува ме един от участниците ,който е бил приет и споменава ,че ще постне разработените теми по конспекта по които се е подготвял ,но уви така и не успях да ги открия :(
jivko_stoev
Младши потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Окт 2008, 18:46


Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


cron