начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

Срок за обжалване на съдебно решение

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Срок за обжалване на съдебно решение

Мнениеот Lyubo » 31 Авг 2001, 02:52

Srokat za podawane na kasacionna zhalba do WAS sreshtu sadebno reshenie na SGS e 14 dena, schitano ot denya na saobshtawaneto mu. Mozhe li za data na \"saobshtawane\" da se schita druga data, oswen tazi na poluchawane na izwestieto s obratna razpiska ot kuriera/ prizowkar (naprimer datata na molba, s koyato strana po deloto e poiskala prepis ot reshenieto) ? Kakwi normatiwni aktowe reglamentirat tozi wapros ? Predwaritelno blagodarya
Lyubo
 

RE: Срок за обжалване на съдебно решение

Мнениеот xpro » 31 Авг 2001, 18:01

Mislia che niama smisal da ti prerazkazvam zakona zatova po-dobre e da pregledash Zakon za administrativnoto proizvodstvo i Zakon za varhovnia administrativen syd.Dano ti svyrshat rabota.
xpro
 

RE: Срок за обжалване на съдебно решение

Мнениеот адвокат2 » 16 Окт 2001, 10:31

Мисля, че следва да се счита за дата на оявяване само датата в която сте получили Обявлението от призовкаря. Това, че по рано от тази дата сте поискали препис от решението не означава, че то е обявено, а само че е било написано (а може и да не е било написано все още).
адвокат2
 

RE: Срок за обжалване на съдебно решение

Мнениеот Mb}|{bT » 05 Яну 2002, 03:32

А аз пък съм абсолютно сигурен, че денят на съобщаването му е посоченият от Вас. Призовкарите са гадно племе и вършат всякакви дивотии, но не трябва да им се вързвате. Във всеки случай определението с което ВАС евентуално би отхвърлил жалбата подлежи на обжалване и то според мен - успешно. Wish I Helped You
Mb}|{bT
 


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron