начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

търся добър адвокат по трудово-правни дела

Трудовоправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот ani011 » 18 Юли 2009, 11:28

Моля да ми препоръчате такъв. Благодаря!
ani011
Младши потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: 21 Сеп 2007, 09:26

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот boybey » 18 Юли 2009, 22:24

И аз търся.
На етап съм спечелено дело срещу дисциплинарно уволнение на първа инстанция.
Работодател ми е ПУДООС - МОСВ - за всички, които знаят подлите подходи и капацитета на посочения ответник.
До тук смятам че съм се справил, остават последващи искове за клевета, по чл. 45 от ззд /цитирам по памет/, докато ги закопая.
Виж в Гугъла -
» Евдокия Манева: Тепърва ще сърбаме попарата на Джевдет Чакъров ... - там съм.
ИМА ГОЛЕМИ БОНУСИ!~!!!!
boybey
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 11 Дек 2008, 03:39

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот monteskio » 19 Юли 2009, 19:52

ani011 написа:Моля да ми препоръчате такъв. Благодаря!


Здравейте,

Ако посочите от кой град сте, може да Ви насочим към колег, който практикува в тази област.

УСПЕХ !
"Divide еt impera" !
monteskio
Активен потребител
 
Мнения: 1636
Регистриран на: 04 Юли 2003, 12:51
Местоположение: Варна

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот boybey » 19 Юли 2009, 23:29

От София съм.

ani011,
обади се на лични
boybey
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 11 Дек 2008, 03:39

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот ani011 » 22 Юли 2009, 18:34

ani011,
обади се на лични[/quote]

Нещо не се справям с личните съобщения. Давам Ви e-mail: ani011@abv.bg
ani011
Младши потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: 21 Сеп 2007, 09:26

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот begum » 26 Окт 2009, 22:58

Светозар Арнаудов
begum
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Май 2008, 23:27

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот boybey » 16 Ное 2009, 11:50

Зает е, няма възможност.
boybey
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 11 Дек 2008, 03:39

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот vanila_ce » 16 Ное 2009, 12:02

Пишете ми на лични ще ви насоча.А деиствително Арнаудов е винаги много зает.......
vanila_ce
Потребител
 
Мнения: 132
Регистриран на: 04 Ное 2009, 22:20

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот boybey » 17 Ное 2009, 18:05

vanila_ce,
писах.
boybey
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 11 Дек 2008, 03:39

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот vanila_ce » 17 Ное 2009, 18:37

Трябва и да разрешите получаването на лични съобщения иначе не мога да ви пиша.Пак от юзер панела
vanila_ce
Потребител
 
Мнения: 132
Регистриран на: 04 Ное 2009, 22:20

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот boybey » 18 Ное 2009, 10:16

Извинете.
Мисля че се справих.
boybey
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 11 Дек 2008, 03:39

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот boybey » 20 Ное 2009, 10:17

:(
boybey
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 11 Дек 2008, 03:39

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот atanas119 » 23 Яну 2010, 22:55

От личен опит мога да гарантирам за 1 адвокат!
Елка Делчев
http://www.akdelcheva.com

e-mail: e.delcheva@akdelcheva.com
atanas119
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Яну 2010, 22:53

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот mitaka157 » 02 Фев 2010, 11:16

наистина ли е добра?има ли опит в трудовите дела .Може ли малко повече за нея от Вашия опит.благодаря предварително.
mitaka157
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Фев 2010, 11:07

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот mitaka157 » 02 Фев 2010, 11:18

А какво е мнението ви за адвокат Светозар Арнаудов.Смятам да се обърна към него във връзка с прекратено служебно право отношение-на държавен служител .Делото е на последна инстанция пред ВАС.Наистина ще съм Ви задължен.
Последна промяна mitaka157 на 03 Фев 2010, 14:07, променена общо 2 пъти
mitaka157
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Фев 2010, 11:07

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот inspectora » 02 Фев 2010, 22:45

Не я знам колко е добра, обаче не съм сигурен, че е завършила юридически факултет /както пише в сайта и/ ...

Явно е започнала да учи в ЮФ, а е завършила правно-историческия ... /щото от 1999г., според сайта на ЮЗУ нямат ЮФ там ... а тя е завършила 2001г./

... не че има значение как се нарича факултета де ... /просто съм си малко педант/
inspectora
Активен потребител
 
Мнения: 2794
Регистриран на: 11 Мар 2003, 14:47

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот boybey » 10 Фев 2010, 11:13

До mitaka157,
свързах се с човек от екипа му, направихме среща, после изпратих по факса материалите по делото, и след като никой не ме потърси 10 дена, се обадих за
резултата. Отказаха ми правна помощ поради прекомерна заетост.
boybey
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 11 Дек 2008, 03:39

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот btodorova » 22 Сеп 2011, 23:20

Здравейте. Относно адвокат Светозар Арнаудов и аз да си изкажа мнението. Виждам последно сте писали доста отдавна, но на мен от 2010г. ме представлява вече по две дела и съм направо очарована. Относно заетостта му - да, така е, доста е зает и не се наема с каквито и да е дела. Лично мисля, че по-тягостните дела го привличат като магнит, защото е на ясно колко знае, колко може и достойнството му за сега е не само покрито ми и препокрито. Също така и колегите му от варненската кантора са номер едно. Не работи с малоумни и некадърни адвокати, а такива "бол" на където и да погледнете.
Едното ми дело(първото) е доста тягостно и на местно ниво и с най-силния адвокат да съм на дали ще спечеля, ако не подкупя съдията, но все пак аз водя дело а не съм на бит пазар в сряда или събота и не наддавам за 1 кг. краставици, а се боря за много лични и сериозни неща. А по другото дело - до няколко седмици ще излезе решение, стига само съдията по делото да е безпристрастен, но и да не е, до като има по-високи инстанции ние ще сме там.
Напорист, спокоен, разбран и любезен. Не ми е давал напразни надежди и не ми е обещавал нереални неща. 1 към 1 нещата, за да зная реално какво ще стане по делото. Не са парите на първо четене за него, както е на много места, а на който не му се е налагало да си дири адвокат, той не знае "ТЕ" какви "лапачи" има. Но пак казвам - той не е от Тях.
С две ръце съм за него.
btodorova
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 01 Сеп 2009, 21:02
Местоположение: От някъде си

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот direktor » 26 Сеп 2011, 10:03

След като ще си хвалим адвокатите, да направя реклама и аз на своя. Още повече, че дълго време търсих специалист и от опит разбрах, който плаща зле/за адвокат, де/ плаща два пъти. Затова реших като американците да си търся най-добрия. А най-добрите трябва да са в Университета. Влязох в сайта на Юридическия факултет на Пловдивския университет и се свързах с доктора по трудово право Теодора Филипова. Страх лозе пази, затова поисках да узная колко такива като мене е осъдила. С първите изброени от нея корпоративни работодатели бях наясно, че подобен юрист по-добре да е от твоята страна. Не сбърках в избора си. От грешките на юрисконсулта ми пред първа и втора инстанция д-р Филипова направи прецедент и ВКС обърна решението в моя полза...
direktor
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 11 Апр 2011, 20:15

Re: търся добър адвокат по трудово-правни дела

Мнениеот svettoslav » 26 Сеп 2011, 17:41

btodorova написа:Здравейте. Относно адвокат Светозар Арнаудов и аз да си изкажа мнението. Виждам последно сте писали доста отдавна, но на мен от 2010г. ме представлява вече по две дела и съм направо очарована. Относно заетостта му - да, така е, доста е зает и не се наема с каквито и да е дела. Лично мисля, че по-тягостните дела го привличат като магнит, защото е на ясно колко знае, колко може и достойнството му за сега е не само покрито ми и препокрито. Също така и колегите му от варненската кантора са номер едно. Не работи с малоумни и некадърни адвокати, а такива "бол" на където и да погледнете.
Едното ми дело(първото) е доста тягостно и на местно ниво и с най-силния адвокат да съм на дали ще спечеля, ако не подкупя съдията, но все пак аз водя дело а не съм на бит пазар в сряда или събота и не наддавам за 1 кг. краставици, а се боря за много лични и сериозни неща. А по другото дело - до няколко седмици ще излезе решение, стига само съдията по делото да е безпристрастен, но и да не е, до като има по-високи инстанции ние ще сме там.
Напорист, спокоен, разбран и любезен. Не ми е давал напразни надежди и не ми е обещавал нереални неща. 1 към 1 нещата, за да зная реално какво ще стане по делото. Не са парите на първо четене за него, както е на много места, а на който не му се е налагало да си дири адвокат, той не знае "ТЕ" какви "лапачи" има. Но пак казвам - той не е от Тях.
С две ръце съм за него.


Стига с тия подкупи на съдията и тем подобни.Много филми гледаме ми се струва.А това с подкупите в последно време по-скоро там се наблюдава.

П.П.Който и да е адвоката,щом делото е "неспечеляемо" и цялата адвокатска колегия да се яви,резултата е един и същ.Иначе твърдението за прекомерна заетост понякога е добър начин да се отклони клиента,чието дело е "кауза пердута".Няма такива работи-прекомерна заетост"-има други адвокати от кантората,които да се заемат..

"
btodorova написа:Също така и колегите му от варненската кантора са номер едно.

Сега остана да кажете кои са №2 и №3 и т.н.
Това е несериозно.
А и правосъдието е такова нещо,че докато кажеш,че някой е №1, №2 и т.н,още по следващото дело си е намерил майстора.Пази Боже да е взел да се мисли за №1, и да подхожда по делата,влагайки и малко от това,формирало се у него или у другиго абсурдно нещо като "№1".Или да чете за себе си подобни небивалици,които почти всякога само вредят,а от това страдат клиентите,за които уж се стремим...


Вярно, че има пълни идиоти,но пък №1,№2...смешничко е дори.Може да се каже,че даден адвокат е сред най-утвърдените в дадена област(а доколкото ми е известно,въпросният е спец по "всичкология",което е малко смущаващо,според някои колеги) ,нещо подобно,ама такива гръмки определения главно по жълтата преса се срещат.Аз лично не чета такава.
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11

Следваща

Назад към Трудово право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


cron