начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

за резултатите от изпита

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


за резултатите от изпита

Мнениеот elina-eli » 25 Сеп 2003, 09:56

кога най-накрая ще излязат резултатите от изпита? започва да става изнервящо.
elina-eli
 

Re: за резултатите от изпита

Мнениеот BiboBibop » 25 Сеп 2003, 10:02

Днес ги очаквай около 16.34 ч. и 15 секунди. От ВСС са адски точни, прецизни и акуратни. Това убеждение се затвърди още в мига, кагато видях как се провежда този конкурс.
BiboBibop
 

Re: за резултатите от изпита

Мнениеот elina-eli » 25 Сеп 2003, 10:06

благодаря за точната информация, вече съм успокоена.
elina-eli
 

Re: за резултатите от изпита

Мнениеот John Coltrane » 25 Сеп 2003, 12:00

Един приятел, който също беше на изпита ми каза, че нямало да публикуват оценките, а само списък на допуснатите до устен изпит. Според вас възможно ли е да са чак толкова нагли ?
John Coltrane
 

Re: за резултатите от изпита

Мнениеот гала » 25 Сеп 2003, 12:11

колега ,
май вече ми е все едно , те че направо прекалиха / от първия изпит на 02. 09. минаха 23 дни / . Незнам дали има някакво значение , какви са оценките на другите , но е ясно че който е трябвало да бъде допуснат , вече е . За останалите са трохите . Въпроса е вече да го видим черно на бяла , та такива като мен да са наясно , че се явяват на такива конкурси за първи и последен път .
гала
 

Re: за резултатите от изпита

Мнениеот МСМ » 25 Сеп 2003, 12:49

Според мен не е възможно да са "чак толкова нагли". Оценките на допуснатите участват и по-нататък в оформянето на класирането им, затова би трябвало да ги обявят. А покрай тях сигурно ще обявят и оценките на останалите.
МСМ
 

Re: за резултатите от изпита

Мнениеот edi » 25 Сеп 2003, 15:59

МСМ написа:
>
> Според мен не е възможно да са "чак толкова нагли". Оценките
> на допуснатите участват и по-нататък в оформянето на
> класирането им, затова би трябвало да ги обявят. А покрай тях
> сигурно ще обявят и оценките на останалите.

Koeto ne e chak tolkova dobre ako imash (2) naprimer!
edi
 

Re: за резултатите от изпита

Мнениеот гала » 25 Сеп 2003, 16:37

Колеги , точно преди две минути звънях във ВСС и една безкрайно любезна дама ме уведоми , че резултате се чакат най - рано другата седмица .
Е сега какво да говорим . //////////////????????????/
Всякакъв коментар е излишен. Хората си имат по важна работа от това да се занимават с нас и не им дреме много за бъдещото ''обновление'' на съдебната сиситема . По - важно им е все пак те да останат в нея .
гала
 

Re: за резултатите от изпита

Мнениеот Делфин » 25 Сеп 2003, 16:54

Днес една приятелка е ходила да пита, казали са, че днес ще ги качат в интернет, дори нямало да изнесат списък в сградата на ВСС
Делфин
 

Re: за резултатите от изпита

Мнениеот ka » 25 Сеп 2003, 17:08

какво сте се напрегнали всички, като че ли чакате тегленото на тотализатора, споко всичко ще е наред :))))))
ka
Младши потребител
 
Мнения: 34
Регистриран на: 24 Сеп 2003, 11:11

Re: за резултатите от изпита

Мнениеот Рени » 26 Сеп 2003, 10:58

Не се притеснявайте колеги. Тези, които ще бъдат съдии или прокурори вече са уведомени лично. :)))
Рени
 

Re: за резултатите от изпита

Мнениеот Делфин » 26 Сеп 2003, 11:09

Умишлено ли изпускаш следователи?
Делфин
 

Re: за резултатите от изпита

Мнениеот venni » 26 Сеп 2003, 13:42

Колеги има ли някой от вас по-прясна информация кога ще са готови резултатите от писмения изпит за младши съдии? В сайта на ВСС все още няма нищо.
venni
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 12 Авг 2003, 17:42

Re: за резултатите от изпита

Мнениеот mishony » 26 Сеп 2003, 14:53

С оглед приживяното и изпитаното в досегашната ми адвокатска практика си мисля, че досега във ВСС не са постъпили необходимите наддавателни предложения, а именно 80% от минималната цена за място като мл. съдия, прокурор или следовател, затова с оглед защита финансовите интереси на съответните длъжностни лица срока е леко удължен.....
mishony
Младши потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: 18 Авг 2003, 15:15


Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


cron