начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

kak da octana v bg (tercia advocat...)

Казуси свързани с придобиване, установяване, освобождаване и възстановяване на гражданство. Статут. Визови проблеми.


kak da octana v bg (tercia advocat...)

Мнениеот Sébastien » 06 Юни 2003, 22:51

zdraveite,

As sum edin Francuzin i sega sum v Bulgaria ot dva mecetsa, iskam da beda tuk oshte edna godina, zatova tercia edin advokat koito za interesuvan za da mi pomogne i koito e spocoben da mi pomogne ako tova e vezmnojno v Sofia.. poznavam zakona za tchujdentsite i tercia dobri predlojenia. Pichete mi na sebast40@yahoo.fr
Sébastien
 

Re: kak da octana v bg (tercia advocat...)

Мнениеот Спасител » 07 Юни 2003, 14:31

Щом познаваш закона за чужденците, запознай се и със закона за чуждустранните инместиции. Направи с някой българин фирма с над 10 процента твое участие, после я регистрирай в БВТПП и първоначално твоя съдружние те кани за един месец чрез бизнес покана, после като дойдеш се явяваш на интервю на мария луиза и при добро стечение на обстоятелствата ако те удобрят си заминаваш и после като дойдеш може и да получиш едногодишна бизнес виза. През това време фирмата ти трябва да функционира в истинския смисъл на думата. Така че от тебе зависи. Има много адвокати и твоите познати в българия няма начин да не познават някой. Желая ти успех
Спасител
 

Re: kak da octana v bg (tercia advocat...)

Мнениеот Sébastien » 07 Юни 2003, 19:20

Blagodaria ti, no znam ve4e niakolko advokati v Sofia, koito se zanimavat s vizi za 4ujdentsi i te biaha napulno nesposobni da me naso4at.I dvamata mi kazaha razli4ni ne6ta.A na men mi triabva istinski advokat s opit,koito e seriozen i koito 6te napravi tova koeto triabva za da ostana.Takuv zasega niama.
Sébastien
 

Re: kak da octana v bg (tercia advocat...)

Мнениеот истински адвокат » 08 Юни 2003, 23:19

Нещата не са сложни, просто се обърнете към компетентен колета.
Адвокатът е доверено лице на клиента и надали ще си намерите такъв "истински адвокат" чрез въпрос във форума.
Търсете на друго място и ще намерите със сигурност.
Успех
Поздрави на Франция
истински адвокат
 


Назад към Гражданство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron