начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

лоша реклама или

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


лоша реклама или

Мнениеот pepelanka » 10 Юни 2008, 09:39

Колеги това мнение го намерих случайно в Dir .bg.
"питай в лех.бг там са много отзивчиви направо полудяват като някой ги пита нещо само за пари говорят....наричт питащите простаци"
Лоша реклама или ? :oops: Какво мислите вие?
Изображение
pepelanka
Младши потребител
 
Мнения: 96
Регистриран на: 10 Май 2008, 17:07

Мнениеот Mitanova » 10 Юни 2008, 22:49

Много сте прав/а. И аз се пробвах да попитам нещо,но уви .Само упреци,търси си адвокат, простаци и т.н..Поровете се във темите и ще видите че конкретен отговор няма никъде.Едни и същи хора се включват навсякъде с едни и същи изтъркани фрази.Аз лично ги подразних с това че пишех с гл. букви - незнам защо и в това ли беше проблема че никой не каза нищо във връзка с въпроса....Незнам.
Останах по дълго защото едва ли повече ще го ползвам и ще правя нова регистация,но мисля вече да отивам да почивам.Налюбувах се на българските "юристи" и на техните бисерчета.Нали знаете поговорката "ПАЗИ БОЖЕ СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА"........
Mitanova
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Юни 2008, 19:35

Мнениеот Clavdivs. » 10 Юни 2008, 22:58

Mitanova написа:Много сте прав/а. И аз се пробвах да попитам нещо,но уви .Само упреци,търси си адвокат, простаци и т.н..Поровете се във темите и ще видите че конкретен отговор няма никъде.Едни и същи хора се включват навсякъде с едни и същи изтъркани фрази.Аз лично ги подразних с това че пишех с гл. букви - незнам защо и в това ли беше проблема че никой не каза нищо във връзка с въпроса....Незнам.
Останах по дълго защото едва ли повече ще го ползвам и ще правя нова регистация,но мисля вече да отивам да почивам.Налюбувах се на българските "юристи" и на техните бисерчета.Нали знаете поговорката "ПАЗИ БОЖЕ СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА"........



Да това беше проблема!! В този форум не се вика. Но не - вместо да уважите съвсем културно направената Ви забележка Вие почнахте да ..... абе я ......
Отговори може и да получите ако спазвате правилата на общността в която сте влезли доброволно.

А относно сръднята Ви , че няма отговори на въпроса Ви - какво очаквате? Минути след като сте си пуснали въпроса в 18 и не знам колко си часа да получите готов смлян правноиздържан отговор? Хайде да не наглеем толкова.
Clavdivs.
Потребител
 
Мнения: 639
Регистриран на: 17 Апр 2007, 13:20


Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


cron