начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

elektronni dokumenti

Тук всеки гражданин има възможността да изкаже своето лично мнение относно българското електронно правителство, качеството на предлаганите електронни административни услуги, както и да предложи мерки за повишаване качеството на административното обслужване по електронен път.


elektronni dokumenti

Мнениеот elektronni dokumenti » 10 Мар 2005, 16:23

Колеги,

Някой може ли да сподели мнение за приложението на електронните документи и електронния подпис?
elektronni dokumenti
 


Re: elektronni dokumenti

Мнениеот elektronni dokumenti » 10 Мар 2005, 18:39

По-конкретно ме интересува приложението им в оперативната дейност на търговците - има ли такова?
elektronni dokumenti
 

Re: почти няма

Мнениеот nikilex » 10 Мар 2005, 20:09

все още на практика почти няма
nikilex
Потребител
 
Мнения: 433
Регистриран на: 31 Дек 2004, 21:31
Местоположение: Варна

Re: elektronni dokumenti

Мнениеот Rashev » 10 Мар 2005, 20:12

Да, търговец може да намери полезни приложения за своята дейност, най-вече в контактите си с Държавната администрация.
Вижте по-горе линковете и разгледайте услугите, които се предлагат от съответните организации.
Rashev
 

Re: elektronni dokumenti

Мнениеот nikilex » 10 Мар 2005, 20:37

Rashev, вие със сертификат за електронен подпис разполагате ли ?
nikilex
Потребител
 
Мнения: 433
Регистриран на: 31 Дек 2004, 21:31
Местоположение: Варна

Re: elektronni dokumenti

Мнениеот enigma » 10 Мар 2005, 22:17

Не знам дали вече не са приравнени на доказателствени средства по ГПК - ГПК не ги предвижда и затова не намериха практическо приложение. И мисля, че така си остана.
enigma
 

Re: elektronni dokumenti

Мнениеот elektronni dokumenti » 11 Мар 2005, 10:39

Edva li ima i sadebna prektika po vaprosa.
elektronni dokumenti
 


Назад към e-Government


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


cron