начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Лесен начин за обмяна на лекции!!!

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


Мнениеот galin_peev » 27 Сеп 2007, 12:23

Колеги някои знае ли изпитите по Финансово и Вещно право в СУ какви са - писмени или устни?
galin_peev
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 28 Авг 2007, 17:38
Местоположение: София

Мнениеот galin_peev » 29 Сеп 2007, 15:48

Колеги, някой е изтрил всички входящи съобщения в пощата. За щастие по-голямата част от наличните лекции са запазени в раздел изходяща поща и *, защото този "умник" явно не се е сетил за тях.
Силно се надявам този, който ги е изтрил да го е направил случайно. А ако не е така за съжаление това потвърждава моята теза, че когато някой прави нещо безвъзмездно, добро и в услуга на другите винаги се намира кой да му попречи.
Идеята за тази поща не е моя, но аз се постарах да я направя по популярна и мисля, че успях до някъде - когато влязох за пръв път в нея имаше около 10 писма с лекции прикачени към тях, а последния път, когато писмата не бяха още изтрити те бяха над 40 с много материали в тях от различни университети. И това в период от около месец, когато повечето от нас се занимават с други неща по принцип, а не с лекции.
Извинявам се за временното неудобство, но в момента паролата е сменена и ще остане така докато не се направи архив на останалите налични материали.
Пожелавам на всички успех през новата учебна година....
galin_peev
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 28 Авг 2007, 17:38
Местоположение: София

Мнениеот elmazov » 29 Сеп 2007, 22:21

В нашата мила родина има всякакви идиоти и това, което се е случило потвърждава тази истина. Аз изитеглих някои неща от там в петък и ще ги пратя отново - поне да възстановим част от материалите.
elmazov
Младши потребител
 
Мнения: 38
Регистриран на: 29 Сеп 2007, 22:12

Мнениеот corsairman » 30 Сеп 2007, 10:14

С колегата galin_peev се заехме да направим архив, който ще се намира на lekcii.pravo@mail.bg . Като изпращате на gmail пускайте по едно копие и на mail.bg. Така при последващи действия ще може да се реагира. Ще бъде направен и архив на всички лекции, който ще бъде качен на някой сървър за достъп при нужда, но това малко по-късно. Предполагам до няколко дни всичко ще е приключило.
А, този който е направил това, явно е човек с много ниско самочувствие и ниска себеоценка. Но може просто родителите му да не са могли да му дадат нужното възпитание :roll:.
Поздрави 8).
corsairman
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 21 Фев 2007, 16:46

Мнениеот zanny » 30 Сеп 2007, 11:21

Колеги, и според мен изтриването на съобщенията от gmail е равносилно на престъпление с оглед на това колко хора може би ще се готвят точно по тези лекции. Но за радост архивът лека полека ще се възстанови благодарение на хората, на които тази идея е помогнала.
Поздрави! :)
zanny
Младши потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: 18 Фев 2007, 19:59
Местоположение: Svoge

Мнениеот iv_va » 30 Сеп 2007, 21:49

i na men po6tata v gmail.com ne iska da mi se otvori.probvah nqkolko pati.da ne e smeneno ne6to
iv_va
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 03 Май 2007, 14:47

Мнениеот d_eneva » 30 Сеп 2007, 23:38

Колеги, и аз искам да се включа в хубавото ви начинание, но не ми отваря пощата. Съобщава ми, че username-а и праолата не съвпадат. Пробвам вече от около 30 мин., но нищо не става. Да не би да е сменена паролта или нщо друго?
d_eneva
Младши потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: 16 Май 2007, 21:03

Мнениеот corsairman » 01 Окт 2007, 09:14

1.Ползвайте опцията "цяла поща", защото материали има във входяща, изпратени и със звезда.
2.Последните писма във входяща са от архива и съдържат повече от един прикачен файл.
3.Не забравяйте да пускате по едно копие на lekcii.pravo@mail.bg за архива.
4.Паролата е отново, каквато е била винаги до сега.
Поздрави 8).
corsairman
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 21 Фев 2007, 16:46

Благодаря!

Мнениеот moravsky » 01 Окт 2007, 11:54

Много благодаря - успях да изтегля лекциите за държавните изпити, а те наближават! Идеята е страхотна, ще се опитам да се реванширам скоро!
:lol:
Да мрат от яд саботьорите!
Успех на всички!
Аватар
moravsky
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 03 Ное 2006, 15:19

Мнениеот bebitor » 01 Окт 2007, 12:37

Уважаеми колеги,
поздравявам автора на чудесната идея за лесен обмен на лекции galin_peev и пожелавам на всички да сте задружни и колегиални.
Прощавайте, че се меся, където не ми е работата (отдавна минаха студентските ми години), но четох за саботажите и затрудненията Ви с пощата :? Това ме наведе на мисълта, че сигурно имате нужда от хост, където да качвате и теглите своите файлове, без да могат да се трият от недобросъвестни :evil: :evil: :evil:
Затова набързо регистрирах една страница, за Ваше улеснение.
И тъй като нямам лекции в електронен формат, позволих си като демонстрация да кача един файл със съдържание, взето от форума на лекс.
И тъй като идеята принадлежи на galin_peev, считам, че е редно колегата да бъде администратор на споменатия сайт, затова само на него ще пратя паролата за достъп, да промени личните данни, мейла и каквото е необходимо. Останалите нямат нужда нито от парола, нито от регистрация, свободно могат да теглят и качват файлове.
Успех при изучаването на материята!

Ето и адреса: http://lekciipravo.mylivepage.com
Сложете си го в отметките, че е малко дългичък, но пък е фрий :lol:
Rara avis in terris
Аватар
bebitor
Активен потребител
 
Мнения: 1851
Регистриран на: 28 Мар 2007, 18:36
Местоположение: Пловдив, Русе

Мнениеот galin_peev » 01 Окт 2007, 17:01

Благодарности за страницата. Вече започнах да прехвърлям лекции на нея, съответно призовавам всички да изпращат материалите си там, като няма нужда от никакви пароли. Достъпът е свободен за сваляне и качване, но не и за изтриване :D :D :D
galin_peev
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 28 Авг 2007, 17:38
Местоположение: София

Мнениеот galin_peev » 01 Окт 2007, 17:03

Благодарности за страницата. Вече започнах да прехвърлям лекции на нея, съответно призовавам всички да изпращат материалите си там, като няма нужда от никакви пароли. Достъпът е свободен за сваляне и качване, но не и за изтриване :D :D :D
galin_peev
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 28 Авг 2007, 17:38
Местоположение: София

Мнениеот felixisa » 02 Окт 2007, 12:20

Blagodarnosti Bebitor, 4e si napravil sait. Nqkoi se e postaral da smeni parolata na poshtata. Ne znam na koi mu e pritrqbvalo, no go e napravil. Nadqvam se sus saita vsi4ko da e ok. Kogato imam malko vreme shte pregledam dali vsi4ki lekcii ot poshtata sa ka4eni na saita i ako lipsvat nqkoi shte gi ka4a.
I edna molba kum vsi4ki, koito polzvat saita - v poshtata bqha ka4eni lekciite na Rus4ev 4 puti....Moje bi predi da ka4vame e hubavo da poglejdame kakvo ima :) Pozdravi!
felixisa
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 09 Май 2007, 09:49

Мнениеот bebitor » 02 Окт 2007, 12:35

Само една поправка, felixisa. Сайтът е Ваш. Аз само го регистрирах и предадох всички права на управление на автора на идеята :lol:
Оттук нататък- успех с обмяната на лекции и изучаването на правната материя!
Rara avis in terris
Аватар
bebitor
Активен потребител
 
Мнения: 1851
Регистриран на: 28 Мар 2007, 18:36
Местоположение: Пловдив, Русе

Мнениеот felixisa » 02 Окт 2007, 12:47

Mmm, poshtata se "samo"-upravi. Btw v neq vsi4ko go ima v kutiqta "Cqlata poshta". Ina4e - vse pak blagodarnosti za saita. Az oba4e ne znam kak to4no shte se opravq s nego. Shte mi trqbva 4as-dva za razu4avane :)
felixisa
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 09 Май 2007, 09:49

Мнениеот corsairman » 03 Окт 2007, 10:16

felixisa, пощата не се е "само"-управила, а някои хора отделиха не малко време за да я оправят :wink:. И колега, ако не ви представлява особено затруднение пишете на кирилица :roll:.
bebitor, точно това ни беше идеята с galin_peev, но да стане на малко по-късен етап. Вие сте намерили време, което е чудесно. Благодарности и от мен 8).
corsairman
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 21 Фев 2007, 16:46

Мнениеот corsairman » 20 Ное 2007, 11:24

Малко ъп по темата, понеже много колеги търсят по Административно право. В пощата, от колегата yossarian_bg има теми по ППН, като в тях има по административно една сборка на Кино Лазаров, Е. Къндева и Ал. Еленков.
Приятно четене 8).

P.s. Темите ги има качени и на сайта http://lekciipravo.mylivepage.com/
corsairman
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 21 Фев 2007, 16:46

Re: re

Мнениеот vassilpopa » 20 Ное 2007, 13:46

galin_peev написа:На emaila има качени вече материали по:
1. Гражданско право, Обща част
2. Облигационно право
3. Финансово право
4. Конституционно право и др.

Така че ако някой проявава интерес да заповяда и ако иска също да остави нещо...
molia te prati mi temite po grajdansko na e-mail:vassilpopa@abv.bg. mnoga ti blagodara
vassilpopa
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Ное 2007, 13:35

Re: re

Мнениеот corsairman » 20 Ное 2007, 14:13

vassilpopa написа: molia te prati mi temite po grajdansko na e-mail:vassilpopa@abv.bg. mnoga ti blagodara


"Колега", ти нещо сакат ли си, че не можеш сам да си ги изтеглиш? Или по скоро не ти трябват лекции по Гражданско право, а да се върнеш в първи клас, и с малко повече късмет се научиш да четеш и пишеш грамотно 8).
corsairman
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 21 Фев 2007, 16:46

Мнениеот blondy77 » 30 Ное 2007, 03:39

niakoi ima li lekcii po Pravo na evropeiskia saiuz, i Teoria na normotvorcheskata deinost. MOLIA ako moje da mi izpratite na eva_sa@abv.bg
blondy77
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Ное 2007, 01:38

ПредишнаСледваща

Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


cron