начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Конкурс за юрисконсулти на Пробационните служби

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Мнениеот v_e_n_y » 03 Авг 2007, 08:51

Колеги, много се умълчахте нещо...
Защо ли?
v_e_n_y
Младши потребител
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2007, 17:12

Мнениеот Mar4elo » 03 Авг 2007, 11:37

СЕГА КОНКУРСА НА КОЙ ЕТАП Е? МНОГО СЕ ЗАБАВИХА.
Mar4elo
Младши потребител
 
Мнения: 88
Регистриран на: 04 Май 2007, 10:06

отг

Мнениеот kmonev » 06 Авг 2007, 09:13

минаха психо тестовете, предстои в края на септември събеседването с издържалите...
kmonev
Потребител
 
Мнения: 157
Регистриран на: 19 Юли 2005, 13:42
Местоположение: Разград

Мнениеот fixxxer » 06 Авг 2007, 09:39

К. Монов - моля да ми оставиш на "лична" твоите координати и най-вече някакъв телефон - искам да се свържа с теб по личен въпрос, а и евентуално да те наема като адвокат за едно бъдещо дело във Варна!
fixxxer
Потребител
 
Мнения: 306
Регистриран на: 04 Апр 2007, 16:34

Мнениеот v_e_n_y » 07 Авг 2007, 11:29

Оооо, чак в края на септември ли ще бъде събеседването???
После ако има и проучване по класифицираната информация....

Май няма да е тази година края на конкурса!
v_e_n_y
Младши потребител
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2007, 17:12

Мнениеот leksa » 08 Авг 2007, 12:21

Колега kmonev,
От къде ти е информацията за събеседване, т.е интервю в края на септември? Обадиха ли ти се или знаеш неофициално?
leksa
Младши потребител
 
Мнения: 23
Регистриран на: 28 Мар 2007, 10:17

отг

Мнениеот kmonev » 08 Авг 2007, 17:54

здравейте,
информацията ми е от участник в конкурса. на него са му казали, че следващият етап ще бъде края на септември. най-рано. колкото до това кога се очаква да завърши. отново по неофициална информация назначения се очакват от 01.01.2008г
kmonev
Потребител
 
Мнения: 157
Регистриран на: 19 Юли 2005, 13:42
Местоположение: Разград

Мнениеот genius75 » 15 Сеп 2007, 13:36

Да бутна темата... кво става с конкурса, неква информация
genius75
Потребител
 
Мнения: 525
Регистриран на: 20 Ное 2006, 18:35

Мнениеот v_e_n_y » 18 Сеп 2007, 09:08

Ми нищо не става - кво?! През цялото време един резултат не беше публикуван някъде из нета или на по-публично място. А тия от ГД "ИН" изобщо не бързат, могат да си протакат така още половин година.
Сега сериозно - мина и последния етап - събеседването с комисията. Това беше в края на август. Все още няма резултат. Стоим си и си чакаме като последните идиоти! :evil:
v_e_n_y
Младши потребител
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2007, 17:12

Мнениеот asteya » 18 Сеп 2007, 10:59

Бихте ли разказали как мина събеседването с комисията?! За какво ви питаха, колко време продължи и т.н.! Питам, защото на моя приятелка предстои събеседване след успешно преминаване на предния етап!
asteya
Младши потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: 20 Окт 2006, 09:53

Мнениеот v_e_n_y » 20 Сеп 2007, 09:07

Разговорът с комисията продължава около 15-20 минути. Питат предимно за мотивацията и за настоящата работа. Искат по-обстойни отговори.
v_e_n_y
Младши потребител
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2007, 17:12

Мнениеот asteya » 20 Сеп 2007, 09:19

Благодаря! Ще й кажа да не се притеснява!
asteya
Младши потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: 20 Окт 2006, 09:53

Мнениеот kmonev » 26 Сеп 2007, 08:55

v_e_n_y написа:Ми нищо не става - кво?! През цялото време един резултат не беше публикуван някъде из нета или на по-публично място. А тия от ГД "ИН" изобщо не бързат, могат да си протакат така още половин година.
Сега сериозно - мина и последния етап - събеседването с комисията. Това беше в края на август. Все още няма резултат. Стоим си и си чакаме като последните идиоти! :evil:


пак имам непотвърдена информация, че теза места били предвидени за догодина като бюджет, което обеснява защо не бързат. дано да не е вярна тази информация... дано поне обявят кои са победителите... ако може да се нарекат така.
kmonev
Потребител
 
Мнения: 157
Регистриран на: 19 Юли 2005, 13:42
Местоположение: Разград

Мнениеот collin » 26 Сеп 2007, 13:52

Явно информацията Ви е непотвърдена и по-скоро изградена на базата на предположение. Пробвах да се обадя на телефоните на ГД"ИН", но не мога да се свържа, пък не не зная ако успея дали някой ще ми каже нещо, като се има в предвид колко е "засекретено" всичко - информация не се публикува никъде , макар че по закон е предвидено.
Моля ако някой има достоверна и потвърдена информация да пише.
collin
Младши потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: 15 Яну 2007, 14:26

Мнениеот jailer » 27 Сеп 2007, 19:24

"пак имам непотвърдена информация, че теза места били предвидени за догодина като бюджет, което обеснява защо не бързат. дано да не е вярна тази информация... дано поне обявят кои са победителите... ако може да се нарекат така."
Драги ми колега Монев, незнам откъде е непотвърдената информация, че местата били предвидени за бюджета догодина. Мога, обаче, да ти потвърдя с презастраховка, че има много голямо количество незаети работни места в ГД "ИН" и най-вече в териториалните и подразделения. За тях няма дори обявени конкурси! Тези "bla-bla" за предвидените за следващата година заплати са просто поредните велики глупости, тиражирани от някои люде, които просто не желаят да си свършат работата!!! Ако някой се изживява като БАШ кадровик на БАШ най-главната дирекция, би следвало да се придържа стриктно към разпоредбите на ЗИН и ЗМВР (в приложимата му част), които съдържат достатъчно текстове, регламентиращи кадрови въпроси, пък има и достатъчно подзаконови нормативни актове по прилагането им!!! Ама не би!! Мудността на Л. Й. и подчинените му е дори извън най-разтегливите ориенталски критерии...
Но, да не събаряме ентусиазма на кандидатите, все пак - на тях разчитаме да подсилят редиците ни! :lol:
P.S. Collin, ако искаш да ти дам повечко телефони, може да намериш пък някой!
jailer
Младши потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: 17 Сеп 2005, 09:36

Мнениеот leksa » 02 Окт 2007, 10:44

колега jailer,
като прочетох поста ви останах с убеждението,че сте "вътре" в нещата. Ако имате достоверна информация, макар и неофициална относно това кога най-сетне ще приключи конкурса и ще обявят крайното класиране,моля пишете.Надявам се,че много участници ще са ви благодарни. Най-изнервящо е чакането и усещането,че си в "невидение" за неопределен период от време.
leksa
Младши потребител
 
Мнения: 23
Регистриран на: 28 Мар 2007, 10:17

Мнениеот leksa » 02 Окт 2007, 10:45

колега jailer,
като прочетох поста ви останах с убеждението,че сте "вътре" в нещата. Ако имате достоверна информация, макар и неофициална относно това кога най-сетне ще приключи конкурса и ще обявят крайното класиране,моля пишете.Надявам се,че много участници ще са ви благодарни. Най-изнервящо е чакането и усещането,че си в "невидение" за неопределен период от време.
leksa
Младши потребител
 
Мнения: 23
Регистриран на: 28 Мар 2007, 10:17

Мнениеот v_e_n_y » 02 Окт 2007, 15:07

Ами... аз просто нямам думи вече!
Струва ми се крайно несериозно да се бавят така резултатите. А относно това, че никъде не ги обявяват - вчера преглеждах обявлението за конкурса и там пише, че всички съобщения, свързани с конкурса и всички резултати ще се публикуват на страницата на министерството. Това не прави ли конкурса ни незаконосъобразен, колеги?!
v_e_n_y
Младши потребител
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2007, 17:12

Мнениеот jailer » 05 Окт 2007, 13:51

v_e_n_y написа:Ами... аз просто нямам думи вече!
Струва ми се крайно несериозно да се бавят така резултатите. А относно това, че никъде не ги обявяват - вчера преглеждах обявлението за конкурса и там пише, че всички съобщения, свързани с конкурса и всички резултати ще се публикуват на страницата на министерството. Това не прави ли конкурса ни незаконосъобразен, колеги?!

Ами, аз от доста време се опитвам да "подскажа", че има какво да се желае откъм придържането към нормите на писаното право и към морално-етичните такива при обявяването и провеждането на конкурси в ГД "ИН"!!! Ако някой си мисли, че като прехвърля почти винаги всички разумни срокове, обявява конкурси с поставянето на безумни елиминиращи и (твърде съмнително - законосъобразни) критерии за допускане до участие в конкурси и не публикува по регламентирания начин списъци с резултатите от отделните етапи, едва ли може дълго време да разчита на тълпи от желаещи да се трудят в редиците на посоченото ведомство. Да, leksa, поназнайвам доста неща, свързани с материята, която Ви вълнува, за съжаление малко мога да променя, но не спирам да опитвам... За крайна дата на конкурсите един само Гспод Бог и Л. Й. (ако желае) могат да кажат...
jailer
Младши потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: 17 Сеп 2005, 09:36

Мнениеот jnbibian » 12 Окт 2007, 20:44

jailer написа:.. За крайна дата на конкурсите един само Гспод Бог и Л. Й. (ако желае) могат да кажат...

Колега jailer, не нарушавай третата божа заповед ...
че току виж те застигнал божия гняв 8) :wink:
jnbibian
Младши потребител
 
Мнения: 75
Регистриран на: 21 Юни 2005, 17:49

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


cron