начало
Отборът на СУ „Св. Климент Охридски“ стигна до полуфинал в най-голямото състезание по космическо право Отборът на СУ „Св. Климент Охридски“ стигна до полуфинал в най-голямото състезание по космическо право

административни съдилища

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Мнениеот Julyan » 14 Фев 2007, 09:16

На мен административният секретар ми каза, че имало индивидуални писма, които обаче никой не е получавал и ни копира писмото до председателя, с приложеното разпределение на съдиите към АдмС за обучение, разделени в три групи /както вече се знае "А", "Б" и "В"/. Служебните досиета са оформени и на 15-и е клетвата, друго нищо не ни е известно. Аз също смятам, че форумът ще бъде полезен за размяна на опит, особено при наличието на такава абсолютна нова институция, където няма от кого да се приеме такъв.
Пожулавам успех на всички колеги и ползотворна работа.
Julyan
Потребител
 
Мнения: 556
Регистриран на: 06 Яну 2007, 09:22

Мнениеот panika » 04 Апр 2007, 21:09

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!
Явно делниците са много натоварени, защото друго обяснение за отсъствието от форума на всички успешно участвали в конкурса за АС е необяснимо.

Интересни са ми всички новини от ежедневието в новите АС???
А на вас споделя ли ви се?
panika
Младши потребител
 
Мнения: 93
Регистриран на: 24 Сеп 2006, 22:38

не мога да повярвам

Мнениеот panika » 04 Май 2007, 10:33

Не мога да повярвам, че никой вече не се интересува от административните съдилища, в които толкова много хора искаха да работят в полза на обществото.
Работите ли??? Как, какво и къде???
panika
Младши потребител
 
Мнения: 93
Регистриран на: 24 Сеп 2006, 22:38

Мнениеот maimundere » 07 Сеп 2007, 01:00

ЕХООООООО!!!!!!a_ni, stara,panika, maradi, kemas, kasidi ....и всички, които изпускам....Къде се изгубихте бе хора?
Вълнувам се в момента с колегите кандидатстващи за окръжен съд...кофти го измислиха това със стажа, та ме налегна една носталгия по онова форумско време.Как сте? Как е новата работа? Мина достатъчно време, а никой вече не се сеща да обсъжда проблеми тук, или поне да каже ЗДРАСТИ :) ..Както и да е, надявам се всички да сте добре, но ако все пакви остане време, драснете някой ред :)
maimundere
Потребител
 
Мнения: 200
Регистриран на: 02 Окт 2006, 16:52

Мнениеот maimundere » 07 Сеп 2007, 11:07

:( добре де, няма ви....
maimundere
Потребител
 
Мнения: 200
Регистриран на: 02 Окт 2006, 16:52

.

Мнениеот zlati5509 » 11 Сеп 2007, 15:43

поздрави!
малко не следя форума,ти не започна ли в адм .съд?още е отпускарско време.
чао
zlati5509
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 16 Яну 2005, 01:39

Мнениеот maimundere » 10 Юни 2008, 23:26

ЕХООООООООООО....a_ni, stara,panika, maradi, kemas, kasidi ....и всички, които изпускам.... как сте? Мина повече от година и реших да ви прослушам? Надявам се сте добре и правораздавате на пълни обороти :D Драснете по някой ред като имате време 8)
maimundere
Потребител
 
Мнения: 200
Регистриран на: 02 Окт 2006, 16:52

Предишна

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron