начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Глупавия сайт на НОИ

Тук всеки гражданин има възможността да изкаже своето лично мнение относно българското електронно правителство, качеството на предлаганите електронни административни услуги, както и да предложи мерки за повишаване качеството на административното обслужване по електронен път.


Глупавия сайт на НОИ

Мнениеот mnogotypi » 14 Яну 2005, 10:58

Здравейте, днес се натъкнах на поредната простотия. След проверка в сайта на НОИ относно здравното осигуряване, се оказа, че детето ми не е внасяло здравната си вноска за месеца предхождащ раждането му. В момента той е на четири години. Някой има ли обяснение, защото аз не мога да намеря.
mnogotypi
Потребител
 
Мнения: 106
Регистриран на: 28 Сеп 2004, 16:26

Re: Глупавия сайт на НОИ

Мнениеот donna » 14 Яну 2005, 11:04

Трагично.......
Напиши им едно писмо с леко ироничен привкус ,прикрепи им копие от акта за раждане и чакай резултат ,а ако ти се разправя иди на място с акта за раждане в РУСО .
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов

Re: Глупавия сайт на НОИ

Мнениеот paint » 14 Яну 2005, 11:15

Мисля, че и телефонен разговор би помогнал, поне на мен ми спести ходенето до там:-) Правят справка на момента и поне аз попадах на човек, който успешно осъществяваще мисловна дейност
paint
 

Re: Глупавия сайт на НОИ

Мнениеот + » 14 Яну 2005, 11:40

Може да касае периода, в който все още родителите внасяха минимален процент от собствената си осигуровка като осиггуровка на децата, някакви стотинки бяха. После последваха промени и държавата пое изцяло детското осигуряване. Може това да е проблема.
+
 

Re: Глупавия сайт на НОИ

Мнениеот mnogotypi » 14 Яну 2005, 12:14

През този период съм била в майчинство към социалните и не ми е отдържано нищо .
mnogotypi
Потребител
 
Мнения: 106
Регистриран на: 28 Сеп 2004, 16:26

Re: Глупавия сайт на НОИ

Мнениеот donna » 14 Яну 2005, 12:37

грешка е иди в РУСО-то и я оправете
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов


Назад към e-Government


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron