начало
ИТН върна и третия мандат. Президентът започва срещи с възможните служебни премиери ИТН върна и третия мандат. Президентът започва срещи с възможните служебни премиери

Глупавия сайт на НОИ

Тук всеки гражданин има възможността да изкаже своето лично мнение относно българското електронно правителство, качеството на предлаганите електронни административни услуги, както и да предложи мерки за повишаване качеството на административното обслужване по електронен път.


Глупавия сайт на НОИ

Мнениеот mnogotypi » 14 Яну 2005, 10:58

Здравейте, днес се натъкнах на поредната простотия. След проверка в сайта на НОИ относно здравното осигуряване, се оказа, че детето ми не е внасяло здравната си вноска за месеца предхождащ раждането му. В момента той е на четири години. Някой има ли обяснение, защото аз не мога да намеря.
mnogotypi
Потребител
 
Мнения: 106
Регистриран на: 28 Сеп 2004, 16:26

Re: Глупавия сайт на НОИ

Мнениеот donna » 14 Яну 2005, 11:04

Трагично.......
Напиши им едно писмо с леко ироничен привкус ,прикрепи им копие от акта за раждане и чакай резултат ,а ако ти се разправя иди на място с акта за раждане в РУСО .
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов

Re: Глупавия сайт на НОИ

Мнениеот paint » 14 Яну 2005, 11:15

Мисля, че и телефонен разговор би помогнал, поне на мен ми спести ходенето до там:-) Правят справка на момента и поне аз попадах на човек, който успешно осъществяваще мисловна дейност
paint
 

Re: Глупавия сайт на НОИ

Мнениеот + » 14 Яну 2005, 11:40

Може да касае периода, в който все още родителите внасяха минимален процент от собствената си осигуровка като осиггуровка на децата, някакви стотинки бяха. После последваха промени и държавата пое изцяло детското осигуряване. Може това да е проблема.
+
 

Re: Глупавия сайт на НОИ

Мнениеот mnogotypi » 14 Яну 2005, 12:14

През този период съм била в майчинство към социалните и не ми е отдържано нищо .
mnogotypi
Потребител
 
Мнения: 106
Регистриран на: 28 Сеп 2004, 16:26

Re: Глупавия сайт на НОИ

Мнениеот donna » 14 Яну 2005, 12:37

грешка е иди в РУСО-то и я оправете
donna
Старши потребител
 
Мнения: 5350
Регистриран на: 10 Яну 2003, 19:58
Местоположение: Свищов


Назад към e-Government


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


cron