начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Държавен вестник и интернет

Тук всеки гражданин има възможността да изкаже своето лично мнение относно българското електронно правителство, качеството на предлаганите електронни административни услуги, както и да предложи мерки за повишаване качеството на административното обслужване по електронен път.


Държавен вестник и интернет

Мнениеот Венелин » 11 Окт 2004, 22:17

Искам да ви попитам какво се прави за да не се открива в Интернет дадено решение обнародвано в Държавен Вестника?
Венелин
 

Re: Държавен вестник и интернет

Мнениеот Кремена Георгиева » 20 Окт 2004, 22:22

Искам да ми отговорите как мога да разбера чрез Държавен вестник кога ще се гледа дадено дело във Върховен Касационен Съд.
Кремена Георгиева
 

Re: Държавен вестник и интернет

Мнениеот Anastassia Terzieva » 20 Окт 2004, 22:29

tova e svoboden forum, nikoi ne e dlajen da vi otgovori, osobeno ako ne go/ia popitete po tochno pomolite po-lyubezno...
nishto lichno :))))))
prosto " iskam da mi otgovorite " mi prozvucha malko grubo.
opitaite da otidete pri niakoia dori nai-obiknovena durjavna ili obshtinska chinovnichka s tazi replika, dori i da ste si platili daljimata taksa za saotvetnata usluga i vijte kakva reakcia shte poluchite.!!!
v tozi forum mnogo hora sa poluchili bezvazmezdna pomosht ot kolegite, smiatam che zaslujavame poveche uvajenie, a ako ste kolega yurist puk da ne govorim...
Anastassia Terzieva
 

Re: Държавен вестник и интернет

Мнениеот Ваня Димитрова » 27 Окт 2004, 14:17

Кога е обнародвано Решение за приватизация на "Топливо" ЕАД?Венелин написа:
>
> Искам да ви попитам какво се прави за да не се открива в
> Интернет дадено решение обнародвано в Държавен Вестника?
Ваня Димитрова
 

Re: Държавен вестник и интернет

Мнениеот Paradoxx » 28 Окт 2004, 17:54

За да не се открива или за да се открие ?
Paradoxx
 


Назад към e-Government


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


cron