начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Използвате ли електронни документи в комуникацията си с общи

Тук всеки гражданин има възможността да изкаже своето лично мнение относно българското електронно правителство, качеството на предлаганите електронни административни услуги, както и да предложи мерки за повишаване качеството на административното обслужване по електронен път.


Използвате ли електронни документи в комуникацията си с общи

Мнениеот meri » 24 Фев 2006, 20:16

Не ми се е случвало до момента
meri
Потребител
 
Мнения: 154
Регистриран на: 09 Май 2005, 12:26

Мнениеот meri » 15 Мар 2006, 23:42

Досега не ми се е случвано, но след като си направя електронен подпис с удоволствие ще ползвам тази услуга.Мисля, че е доста по бързо и приятно.
meri
Потребител
 
Мнения: 154
Регистриран на: 09 Май 2005, 12:26

Мнениеот scila » 12 Окт 2006, 08:38

Сайта на столична община е много добър.Редовно го ползвам за подаване на документи и др.За съжаление това не може да се каже за министерствата.Там се иска електронен подпис,което не е възможно за всеки гражданин.В Столична община по ел.път се подава всичко само с ЕГН,а за една молба да някое министерство не си заслужава да си платиш ел.подпис.Не е лошо да вземат пример от СО.
scila
Младши потребител
 
Мнения: 52
Регистриран на: 05 Апр 2006, 08:09

Мнениеот iva_tzacheva » 12 Окт 2006, 13:26

в интерес на истината не ми се е случвало, но предполагам, че ще ми се налага в бъдеще
iva_tzacheva
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Окт 2006, 13:23


Назад към e-Government


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


cron