начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Използвате ли електронни документи в комуникацията си с общи

Тук всеки гражданин има възможността да изкаже своето лично мнение относно българското електронно правителство, качеството на предлаганите електронни административни услуги, както и да предложи мерки за повишаване качеството на административното обслужване по електронен път.


Използвате ли електронни документи в комуникацията си с общи

Мнениеот meri » 24 Фев 2006, 20:16

Не ми се е случвало до момента
meri
Потребител
 
Мнения: 154
Регистриран на: 09 Май 2005, 12:26

Мнениеот meri » 15 Мар 2006, 23:42

Досега не ми се е случвано, но след като си направя електронен подпис с удоволствие ще ползвам тази услуга.Мисля, че е доста по бързо и приятно.
meri
Потребител
 
Мнения: 154
Регистриран на: 09 Май 2005, 12:26

Мнениеот scila » 12 Окт 2006, 08:38

Сайта на столична община е много добър.Редовно го ползвам за подаване на документи и др.За съжаление това не може да се каже за министерствата.Там се иска електронен подпис,което не е възможно за всеки гражданин.В Столична община по ел.път се подава всичко само с ЕГН,а за една молба да някое министерство не си заслужава да си платиш ел.подпис.Не е лошо да вземат пример от СО.
scila
Младши потребител
 
Мнения: 52
Регистриран на: 05 Апр 2006, 08:09

Мнениеот iva_tzacheva » 12 Окт 2006, 13:26

в интерес на истината не ми се е случвало, но предполагам, че ще ми се налага в бъдеще
iva_tzacheva
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Окт 2006, 13:23


Назад към e-Government


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


cron